Matija Legović peti na Svjetskom prvenstvu u biatlonu za mlađe juniore

Nedjelja, 25. veljače 2024. 11:02 Napisao/la  B. K.
Matija Legović

U Estoniji (Otepaa) se održava Svjetsko prvenstvo u biatlonu za juniore i mlađe juniore, u konkurenciji mlađih juniora hrvatski biatlonci su ostvarili su prve nastupe.

U disciplini indivudal na 12,5km Matija Legović, član Biatlon kluba TSK Budućnost iz Brod Moravica, ostvario je zapaženi rezultat, s najboljim vremenom na stazi i 4 promašaja osvojio je peto mjesto u konkurenciji 114 natjecatelja.

Dodajmo da je Filip Crnić (SD Bjelolasica Mrkopalj) u istoj utrci osvojio 68. mjesto.

Ema Sobol (Goranin Delnice) je nastupila u disciplini indivudal na 10km i osvojila 85. mjesto.