1-B liga vaterpolista: Jadran Kostrena preokretom u posljednjoj četvrtini do pobjede nad Zadrom

Subota, 04. travnja 2015. 23:38 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Jadran Kostrena - Zadar 1952 10:8 (4:1, 2:3, 1:2, 3:2)

Prva B liga vaterpolista - 11. kolo

JADRAN KOSTRENA - ZADAR 1952 10:8 (4:1, 2:3, 1:2, 3:2)

Bazen Kanrida. Gledatelja: 50

Suci: Čipčić i Milković. Delegat: Risek

JADRAN KOSTRENA: Krolo, Klapan 1, Dragičević, Višnjić, Brala 3, Damjanović, Cerniar 2, Frajman 1, Blažić, Sušanj, Gudić 1, Ševeljević, Popović, Cuomo 2

ZADAR 1952: Brajčić, Miletić, Grozdanić, Donat Magaš 1, Burić 2, Jovančević, Lokin, Stipić, Zorić 3, Šarić, Rončević 1, Mijolović, Vrbnjak 1, Kantini

Crveni karton: Jovančević (Zadar 1952)

Isključenje s pravom zamjene: Šarić, Stipić (Zadar 1952)

Vaterpolisti Jadrana iz Kostrene pobijedili su Zadar 10:8 na Kantridi. Bila je to utakmica koju je obilježila rezultatska neizvjesnost u posljednjoj četvrtini.

Naime, domaći su vodili 4:1 i 7:4, a zatim su gosti pritisnuli, stigli i prestigli domaće te poveli 8:7. No, vaterpolisti kostrenjskog Jadrana nisu dozvolili gostima da odnesu bodove sa Kantride, ubacili su u višu brzinu i serijom 3:0 uspjeli nadoknaditi zaostatak i prestići Zadrane.