Alen Šestan i Saša Ban pobjednici boćarskog turnira na Podhumu

Petak, 05. kolovoza 2022. 13:28 Napisao/la  SC

Alen Šestan i Saša Ban pobijedili u finalu  Lučana Juretića  i Bojana Franovića, Marino Miličević i Leo Brnić treći

Alen Šestan i Saša Ban pobjednici su jakoga boćarskog turnira koji je Boćarski klub Podhum organizirao povodom dana obilježavanja 27. obljetnice vojno-redarstvene operacije Oluja, Dana pobjede, Dana domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.

Šestan (Krenovac, Čavle) i Ban (Vargon) pobijedili su u finalu (13:5) parova Lučana Juretića (Rječina) i Bojana Franovića (Sv. Rok, Klana) na toliko jakom turniru da su u polufinalu ispali svjetski prvaci!

Juretić i Franović u polufinalu su pobijedili najzvučnija imena na turniru, Marina Miličevića i Lea Brnića, dvostrukih svjetskih prvaka (2015/2017) u disciplini štafetno brzinsko izbijanje.

Miličević i Brnić osvojili su treće mjesto, pobijedivši (6:5) boćare Podhuma, Deana Šestana i Dejana Cetinu.