PRVA B LIGA ODBOJKAŠICA

Drenova za 54 minute poražena u Dubrovniku

Petak, 02. studenog 2012. 20:13 Napisao/la  M. B.

Dubrovnik - Drenova 3:0 (25:16, 25:11, 25:15). Dubrovnik je na drugoj minuti odmora u prvom setu vodile 16:1

Prva B liga odbojkašica

DUBROVNIK - DRENOVA 3:0

Utakmcia 3. kola: Dubrovnik - Drenova 3:0 (25:16, 25:11, 25:15). Dvorana Gospino polje. Gledatelja: 100. Suci: Lučić i Ilić.

DUBROVNIK: Dadić, Mišković, Stahor, Prkačin, Curić, Pavlović, Marinković, Barač, Legčević, Grgurević, Bogoje, Kalauz.

DRENOVA: Čargonja, Buljat, Pavličić, Merkl, Jug, Filipović, Mudrić, Barać, Marcato, Kovačić.

Odbojkašice Drenove poražene su na gostovanju kod Dubrovnika u utakmici koja je trajala samo 54 minute. Dubrovčanke su dominirale u svim segmentima igre, dovoljno je reći da su na drugoj tehničkoj minuti odmora u prvom setu vodile 16:1! Prva dionica bila je najizrazitiji primjer domaće dominacije, ali Dubrovčanke su bez većih problema u svoju korist riješile drugu i treću dionicu.

- Nedostajale su nam Vizintin, Miše i Dumančić, dakle tri najiskunije igračice. Dubrovnik je jak ove sezone. Napali su nas servisom, nismo imali šanse za nešto više. Bez Miše nam šteka prijem, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.

U idućem kolu Drenova dočekuje ekipu Brda.

- Ako ništa bit ćemo kompletni, već tri utakmice igramo u različitim postavama, nikako da se ustalimo, zaključio je Ilija Matić.