1. B liga odbojkašica: Drenova izgubila od Dubrovnika, u nedjelju protiv Đakova

Subota, 09. ožujka 2013. 23:04 Napisao/la  SC

Zaostala utakmica 12. kola: Drenova - Dubrovnik 1:3 (20:25, 25:22, 9:25, 22:25)

Prva B liga odbojkašica

DRENOVA - DUBROVNIK 1:3

Zaostala utakmica 12. kola: Drenova - Dubrovnik 1:3 (20:25, 25:22, 9:25, 22:25). Dinko Lukarić Gledatelja: 50. Suci: Brozić i Tota (oba Rijeka).

DRENOVA: Mudrić, Dumančić, Merkl, Buljat, Kalac, Barać, Filipović, Jug, Pavličić, Čargonja, Marcato, Surina.

DUBROVNIK: Dežulović, Radić, P. Prkačin, M. Prkačin, Surić, Pavlović, Mišković, Barač, Legčević, Grgurević, Bogoje, Kalauz.

Odbojkašice Drenove poražene su od Dubrovnika na domaćem parketu u zaostaloj utakmici 12. kola. Drenova je tako doživjela osmi poraz ove sezone i može žaliti što nije uzela barem bod. Dubrovčanke su na otvaranju susreta pritisnule domaćina servisom što je rezultiralo odvajanjem i ujedno osvajanjem prvog seta.

Riječanke su uzvratile istom mjerom u drugom setu. Treća dionica donijela je novi pad domaćina, Ilija Matić dao je priliku igračicama s klupe kada je postalo jasno da je set izgubljem Drenova je zato u četvrtoj dionici imala vodstvo 10:6 i 16:14, ali nije izdržala. Ilija Matić, trener Drenove, izrazio je nakon utakmice veliko nezadovoljstvo sudačkim odlukama i kriterijem, a pri kraju susreta zaradio je i žuti karton.

Odbojkašice Drenove u nedjelju od 16 sati u dvorani očekuje susret 14. kola protiv drugoplasiranog Đakova.