RUDAR - ZAMET Tučnjava nakon utakmice kadeta u Labinu, policija privela aktere

Subota, 10. listopada 2020. 22:53 Napisao/la  SC
Tučnjava nakon utakmice kadeta u Labinu, policija privela aktere

Utakmica 7. kola Prve NL NS Rijeka za kadete između Rudara i Zameta (2:0) završila je tučnjavom pred svlačionicom u kojoj su sudjelovali roditelji, navodno je bilo teških udaraca, intervenirala je policija, ima privedenih.

Evo što je između ostalog zapisao delegat Goran Kvalić:

... ponašanje obojice trenera neprimjereno. Gostujući neprimjereno komentira odluke sudaca, domaći čitavu utakmicu prati poput sportskog komentatora uz povremena dobacivanja prema treneru gostiju i službenom predstavniku kluba. Obojica pridonijela podizanju tenzija u toku utakmice. Predstavnici obje ekipe prisutni, predstavnik domaćina neprimjereno dobacivao igraču gostiju ("jedi govna"). U 66. minuti došlo je do međusobnog naguravanja između igrača obje momčadi, u teren za igru ušle su i službene osobe, a isključena su dva igrača. Nakon utakmice došlo je do incidenta pred svlačionicama u kojem su sudjelovale i osobe koje nisu u zapisniku, pozvana je i policija, a o svemu najavljujem dopunsko izvješće, stoji u zapisniku.

Dvojica igrača su isključena u 66. minuti zbog tučnjave, delegat je istaknuo da je utakmica bila neprimjereno organizirana:

Nije bilo ustrojene redarske službe kao ni prijave javnog okupljanja, što je u skladu s propozicijama, ali u ovom slučaju bilo bi itekako potrebno, piše u izvještaju delegata.

Detalji tučnjave nakon utakmice bit će poznati kada zapisnik objavi policija.