3. HNL: Nogometaši Rijeke II slavili protiv Zeline, Bagadur dvostruki strijelac

Subota, 30. kolovoza 2014. 18:47 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Zelina - Rijeka II 1:3 (1:2).  Igrala se 90. minuta kada je Kokorović izveo sloboan udarac, a Bagadur svojim drugim golom glavom na utakmici potvrdio pobjedu!

Treća HNL - Zapad, 1. kolo

ZELINA - RIJEKA II 1:3 (1:2)

Igralište Sveti Ivan Zelina. Gledatelja: 250. Sudac: Davor Bertol (Zagreb).

Strijelci: 0:1 Bagadur (14'), 0:2 Marciuš (23'), 1:2 Ovčar (37'-11m), 1:3 Bagadur (90')

Žuti kartoni: Crnković, Mijoč, Babić (Zelina), Marciuš (Rijeka II)

ZELINA: Jurjević, Klarić, Mijoč, Kolar, Marčić, Babić, Posavec (od 83' Svornik), Ovčar (od 68' Salajpal), Jurjević, Crnković  (od 62' Đekić), Zubčić.

RIJEKA II: Nwolokor, Dangubić (od 80' Filipović), Diyoke (od 55' Klapan), Bagadur, Scaglia, Vidas (od 11' Mršić), Marciuš, Okechukwu, Kokorović, Collins, Knežević.

Nogometaši Rijeke II pobjedom na gostovanju protiv Zeline otvorili su nastup u Trećoj HNL - zapad. Igrala se 90. minuta kada je Kokorović izveo slobodan udarac, a Bagadur svojim drugim golom glavom na utakmici potvrdio pobjedu! Izabranici Renata Pilipovića tako su na najbolji mogući način zakoračili u natjecanje koje će im poslužiti kao prilika za dokazivanje i stjecanje iskustva.

Riječani su poveli u 14. minuti. Kokorović je iz slobodnog udarca ubacio s desne strane u kazneni prostor, a Bagadur glavom pospremio loptu u mrežu - 0:1. Devet minuta kasnije izabranici Renata Pilipovića udvostručili su prednost. Kokorović je iz kornera odigao za  Marciuša, koji je vukao loptu na dvadesetak metara, a onda sjajno pogodio pored vratara - 0:2.  U 27. minuti  dobro je pucao Dangubić, ali lopta je otišla preko gola.

Domaćin se u igru vratio u 37. minuti. Mršića je lopta pogodila u ruku u kaznenom prostoru i sudac je pokazao na bijelu točku. Ovčar je bio siguran - 1:2.

U 60. minuti Marciuš nije uspio dobro zahvatiti jedan ubačaj, dvije minute kasnije udarac Kokorovića s dvadeset metara obranio je Jurjević.