Subota, 16. studenog 2013. 22:50
Treća liga (Z)

Imao sam osjećaj da ćemo dobiti

- Cilj je biti među prvih pet ekipa, ali zašto ne osvojiti prvo mjesto. Imamo kvalitetu i dobro igramo, kaže Vlatković
Rezultati 13. kola: Orijent - Rovinj 1:0, Krk - Halubjan 0:1, Nehaj - Grobničan 2:2, Naprijed - Buje 0:0
Subota, 16. studenog 2013. 15:50

Opatija pobijedila Crikvenicu

Utakmica 13. kola: Opatija - Crikvenica 3:2. Vlatković je u 86. minuti donio pobjedu domaćinu
Subota (14): Nehaj - Grobničan, Krk - Halubjan, Opatija - Crikvenica, Orijent - Rovinj, Vinodol - Jadran, Mladost - Rudar, Naprijed - Buje
Crikvenica je kažnjena s tisuću kuna, a službeni predstavnik Drago Kelava sa šest mjeseci zabrane obavljanja funkcija zbog davanja lažnih i netočnih podataka u vezi plaćanja službenih osoba
Imamo neku dozu nesreće koja nas prati već neko vrijeme i nadam se da će nam to biti škola za ubuduće. Zaista, svi u klubu želimo pobijediti Rovinj i vratiti se ugodnom nizu, kaže Mikulić
Kriza rezultata i igre u Grobničanu svakako nalaže inventuru u svlačionici, ali čelnici kluba ne žele povlačiti ishitrene poteze tri kola prije kraja polusezone
Utakmica 12. kola: Grobničan - Novigrad 0:5. Grobničan četiri pogotka primio u zadnjih dvadesetak minuta