Patrick Vieira prekinuo utakmicu Rijeke II i Manchester Cityja u Novigradu

Utorak, 22. srpnja 2014. 22:12 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Rijeka II - Manchester City (U-19) 1:0, prekid u 44. minuti. Dangubić strijelac jedinog pogotka

Rijeka II i U-19 momčad Manchester Cityja nisu odigrali ni prvo poluvrijeme prijateljske utakmice u Novigradu. U 44. minuti menadžer mlade momčadi engleskog prvaka, Patrick Vieira,  povukao je svoju momčad s terena nakon što je sudac isključio Fofanu zbog prekršaja nad Marcijušem.

Nezadovoljni Vieira zaprepastio je nečuvenom odlukom gledatelje, koji su napunili tribine i  četrdesetak minuta uživali u igri Rijeke. Momčad Renata Pilipovića bila je izrazito premoćna, engleska momčad nije imala odgovora na brzu i tečnu igru riječke momčadi sve dok Viera nije odlučio prikratiti muke svojim igračima. U 4. minuti Rijeka je povela pogotkom Dangubića, što je prema viđenom bio povoljan rezultat za goste iz Engleske.

Za Rijeku je igrao Franjo Bulić, mladi stoper ponikao u nogometnom kampu Petra Krpana i Marka Babića, nekoć vrsnih osječkih igrača.

RIJEKA: David – Vidas, Bulić, Bagadur, Collins – Kokorović, Gerald – Marcijuš, Dangubić, Okechukwu – Solomon.