Orijent blijedim remijem s Vrapčem na Krimeji ostao neporažen u proljetnom dijelu

Utorak, 20. ožujka 2012. 17:11 Napisao  Luka Variola

Orijent - Vrapče 0:0. Niti gosti nisu previše bili raspoloženi za igru, pa je gledateljima servirana utakmica nakon koje obje momčadi mogu biti sretne i s tim jednim bodom

Igralište na Krimeji. Utakmica 18. kola Treće HNL - Zapad: Orijent - Vrapče 0:0. Gledatelja: 200. Sudac: Marko Gvozdanović (Jastrebarsko) - 6. Pomoćnici: Delač (Karlovac) i Bučar (Duga Resa). Žuti kartoni: Magdić, Bešlić (Vrapče).

ORIJENT: Hasanbegović -, Rabar 6, Brkljača 6, Leskur 6, Inić 6, Kovačević 6, Polegubić 5,5 (od 46' Čubelić 5,5), Štanfel 5,5 (od 46' Žarić 5,5), Škarica 5,5 (od 60' Barišić 6), Devović 5,5, Grbac 5,5.

VRAPČE: Ilić -, Brlečić 6, Matovina 6 (od 70' Duspara - ), Vrbat 6, Prgomet 6, Brkić 5,5, Halužan 5,5, Magdić 5,5 (od 85' Dejakm -), Panza 6, Bešlić 5,5, Dević 5,5.

Nogometaši Orijenta nastavili su niz nepobjedivosti ovoga proljeća, odigravši neodlučeno bez pogodaka s Vrapčem na Krimeji. No, za razliku od prva tri dvoboja, "crveni" su ovoga puta pružili blijedu igru. Niti gosti nisu previše bili raspoloženi za igru, pa je gledateljima servirana utakmica nakon koje obje momčadi mogu biti sretne i s tim jednim bodom.

U prvome poluvremenu opasniji je bio domaćin, ali je prvo Devović u 16. minutu pogodio obrambeni blok, da bi Grbac dvije minute kasnije s dvadesetak metara oštro šutirao pored desne stative. Gosti su zaprijetili preko Matovine malo prije odlaska na odmor.

Nastavak je donio još siromašniju igru. Loš travnjak i bezidejna igra loša su kombinacija. Jedina opasnija situacija dogodila se pred vratima Hasanbegovića kada je Duspara u velikoj gužvi ispred Hasanbegovića pogodio desnu stativu.