Subota, 07. ožujka 2015. 18:05 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Novigrad - Rijeka II 2:0.  Tatar dvostruki strijelac

Strijelac: 1:0 Tatar (25), 2:0 Tatar (57)

Žuti kartoni: Grujević (Novigrad), Collins, Mršić, Batinić (Rijeka II)

Crveni karton: Dangubić (83, Rijeka II)

NOVIGRAD: Beblek, L. Čakarun, Valenta, Tomašević, Ćufta, Glavaš, Mijoković, Ugrina (M. Čakarun 77), Bjelanović (Batelić 87), Tatar (Lucente 86), Grujević

RIJEKA II: Berković, Budicin, Bertoša, Vidas (Bajić 76), Klapan, Ajayi, Furijan (Dangubić 58), Rebernik, Collins (Fumić 62), Mršić, Batinić

Nogometaši Rijeke II poraženi su na gostovanju kod Novigrada u drugoj utakmici nastavka prvenstva.

U vodstvo su domaći došli u 25. minuti. U samo par poteza Novigrad je došao pred gostujuća vrata, Benjamin Tatar primio je loptu na 15 metara i preciznim udarcem matirao gostujućeg Berkovića.

Utakmice 17. kola: Špansko - Dugo selo 1:2, HAŠK - Maksimir 2:3, Dubrava Tim kabel - Vrbovec 2:0, Zagorec - Samobor 3:0, Zelina - Stupnik 0:0

Dvije minute prije kraja poluvremena domaći su mogli povećati vodstvo, ali je Collins pravodobno reagirao nakon kornera i izbio loptu sa gol-linije.

Iako je Rijeka II konkretnije krenula u nastavku, Novigrad je povećao vodstvo u 57. minuti. Akcija u nekoliko dodavanja izbacila je Tatara na lijevoj strani. Napadač Novigrada sjurio se u kazneni prostor i potegnuo iz sve snage, Berković je bio blizu obrane, ali se lopta odbila od desne ruke i završila u mreži - 2:0.

Rijeka II pokušavala se vratiti u igru, Novigrad je čekao priliku iz kontre za treći gol. Riječki nogometaši posljednju priliku izgubili su nakon isključenja Filipa Dangubića u 83. minuti zbog prigovora.