MEMORIJAL JOSIP PEPE MIKULIČIĆ

Grobničan osvojio triangolo na gol-razliku

Nedjelja, 11. kolovoza 2013. 21:43 Napisao/la  SC

Rezultati: Halubjan – Novigrad 0:2, Grobničan – Novigrad 2:0, Grobničan – Halubjan 1:2

Nogometaši Grobničana pobjednici su 23. memorijalnog turnira Josip Pepe Mikuličić, koji se održao na Mavrincima. Domaća momčad bila je najbolja u triangolu s Halubjanom i Vinodolom. U utakmicama 3x45 minuta prevladavale su oscilacije u igri.

U prvoj utakmici Novigrad je u pet minuta riješio pitanje pobjednika (2:0) protiv Halubjana, u drugoj utakmici Grobničan je nadigrao (2:0) Novigrad, a u trećoj je utakmici Halubjan bio puno bolji od Grobničana nego što ukazuje rezultat (2:1). Halubajci nisu iskoristili kazneni udarac.

Budući da su sve stri momčadi ostvarile po pobjedu, Grobničan je prvo mjesto osvojio zahvaljujući najboljoj gol-razlici (+1). Drugi je bio Novigrad (0), a treći Halubjan (-1).

Kristijan Glavaš (Grobničan) proglašen je najboljim igračem turnira

Rezultati: Halubjan – Novigrad 0:2 (Piculić 10, 15), Grobničan – Novigrad 2:0 (Perić 17, Grbac 35), Grobničan – Halubjan 1:2 (Glavaš 33/Ivkić 15, Baljak 44)

GROBNIČAN: Ciani, Vukeić, Jukić, Miculinić, Glavaš, Sobotinčić, Pretnjača, Cianci, Avgustinović, Perić, Grbac (Ćufta, Miškulin, Gašpert, Kuduzović=

NOVIGRAD: Beblek, Bojkić, D. Valenta, Tomašević, Mofardin, Mehmedagić, Piculić, E. Valenta, Živulić, Ragač, Vrdoljak

HALUBJAN: Raspor, Baljak, Kovčalija, Miletić, Pinjuh, Omreović, Štimac, Josić, Josipović, Kučinić, Bilobrk (Božić, Begić, Miočić, Jerbić, Samardžija, Ivkić, Morić)

Fotogalerija: Lario Tus