Subota, 26. veljače 2022. 21:41 Napisao/la  SC

Trener Dušan Gruevski može biti zadovoljan prikazanim, posebice zbog toga što je izostalo nekoliko važnih igrača

Franko Bosančić (Grobničan)

Nogometaši Grobničana pobijedili su momčad Uljanika tjedan dana uoči nastavka sezone, trener Dušan Gruevski može biti zadovoljan prikazanim, posebice zbog toga što je izostalo nekoliko važnih igrača (Prtenjača, Kurilić, Golić, Gundić...)

U 18. minuta Miculinić je postigao pogodak iz slobodnog udarca, Bosančić je 51. minuti spretno postavio konačni rezultat.

ULJANIK: Kraljević, Radetić, Gračić, Johnson, Žiković, Jereb, Matteoni, Ramadani, Batelić, Jokić, Prelčec. Još su igrali: Trešnjić, Raković, Stošić, Veličković, Petrović, L. Bogdan, N. Bogdan, Tepšić, Mofardin

GROBNIČAN: Srok, Brdar, Rupčić, Jukić, Miculinić, Vukelić, I. Babić, Bosančić, Brekalo, Pilčić, Matković. Još su igrali: Burul, Curač, M. Babić, Tešić, Batarelo, Filipović, Rosić

Pripremna utakmica: Uljanik - Grobničan 0:2 (Miculinić 17, Bosančić 51)

Nogometaši Rudara TE pobijedili su lidera četvrte lige u Medulinu.

U 37. minuti Golja izmijenio dodavanje s Rudanom, izašao pred vratara i pogodio za 0:1.

U 56. minuti Boucaux je proigrao Stepčića, koji je s ruba kaznenog prostora zatresao mrežu - 0:2.

Medulin 1921 svoje šanse nije iskoristio, Golubić je dvaput mogao promijeniti rezultat.

MEDULIN 1921: Tončinić, Hasanbegović, Stanić, Ibrišagić, Brizić, Krizmanić, Golubić, Ognjenović, Živić, Brajković, Novak. Još su igrali: Glad, Durić, Martinez, Bošnjak

RUDAR TRANS EURO: T. Macan, Golja, Božičević, Kurtić, Van Wey, Giljanović, Boucaux, Rudan, Stepčić, Karić, I. Macan. Još su igrali: Blažina, M. Načinović, Celić, Hrvat, Kos, Blow, Cavazos, Juričić

Pripremna utakmica: Medulin 1921 – Rudar Trans Euro 0:2 (Golja 37, Stepčić 56)