Grobničan pobijedio Krk dan nakon utakmice protiv Orijenta

Srijeda, 25. siječnja 2023. 17:59 Napisao/la  SC
Marko Jelić (Krk)

Nogometaši Grobničana dan nakon utakmice protiv Orijenta pobijedili (2:1) su Krk u pripremnoj utakmici odigranoj na krčkom igralištu.

Trener Krka Igor Tkalčević počeo je seriju pripremnih utakmica protiv pretežito višeranigranih protivnika, vodeća momčad treće lige polako je počela pripreme za kvalifikacije za viši rang.

Nakon prvoga poluvremena Krk je vodio 1:0, Grobničani su u nastavku utakmice preokrenuli rezultat.

KRK: Vargić, Šarić, Rudan, Bokulić, Mrakovčić, Lucić, Aščić, Klenovšek, D. Jurešić, Zec, Jelić. Drugo poluvrijeme: Dobrinčić, Miš-Mešić, Bokulić, Bajčić, Dvorničić, Berisha, Badurina, Traub, Budan, Kurti, Smojvir

GROBNIČAN: Curać, Golić, Ravlija, Milinović, Franković, Mandaw, Galešić, Jurica, Redžepi, Belobrajdić, Pilčić. Još su igrali: Berković, Rupčić, Bosančić, Mikulica, Ušalj, Šafarek, Batarelo, Kovačević, Matković, Jefferson.

Pripremna utakmica: Krk - Grobničan 1:2 (Jelić/Kovačević, Bosančić)