TREĆA NOGOMETNA LIGA

Bijelić s dva pogotka potopio Crikveničane

Subota, 30. ožujka 2013. 18:24 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Crikvenica - Grobničan 0:2, Jadran - Novalja 4:1, Novigrad - Orijent 3:1

TREĆA HNL ZAPAD - 21. kolo

CRIKVENICA - GROBNIČAN 0:2

Gradski stadion. Gledatelja: 200

Sudac: Frković (Gospić) 5,5

Strijelci: 0:1 Bijelić (58), 0:2 Bijelić (90)

CRIKVENICA: Lastrić 5,5, Šarić 5,5, Antić 6, Uremović 5,5, Špalj 5,5, Krišković 5,5 (46 Smojver 5,5), Mišković 5,5 (46 Piškulić 5,5), Kuna 6 (82 Fazlji -), Pejić 5,5, Butorac 5,5, Jovanović 5,5

GROBNIČAN: Milić 6, Jukić 6, Glavaš 6, Malkić 6,5, Prtenjača 5,5 (46 Bijelić 7,5), Linić 6, Jasprica 6,5, Cianci 6 (77 Miškulin -), Sertić 6 (69 Miculinić 6), Burić 6, Jović 6

Nemilosrdna kiša uništila je pravu feštu nogometa koja se spremala pod Kotorom. Loše vrijeme međutim nije spriječilo veliki broj navijača i jedne i druge ekipe da prisustvuju ovom dvoboju, ali nažalost igrači nisu mogli prikazati cijelo svoje nogometno znanje na crikveničkoj "oranici". Gosti su krenuli vrlo dobro. U 11. minuti Sertić dodaje loptu do Malkića koji je za malo neprecizan. Tri minute kasnije Glavaš pogađa vratnicu. Domaćini se bude u 20. minuti kada Butorac puca preko vrata gostiju, a šest minuta kasnije Crikvenica je blizu vodećem pogotku.

Specijalist za slobodne udarce Antić odlično puca preko živog zida, ali još bolju reakciju ima gostujući vratar Milić koji „čupa“ loptu iz samog lijevog kuta, a u nastavku akcije Mišković pogađa stativu. U 41. minuti ponovno je Malkić blizu pogotku, ali lopta ponovo pogađa stativu. Nastavak utakmice u znaku je đokera sa klupe Bijelića. Prvo ga u 58. minuti odlično pronalazi Jasprica, a na samom kraju utakmice i po drugi put bježi domaćoj obrani i donosi vrlo vrijedna tri boda gostima. Pun pogodak trenera Gajzlera za vrijednu gostujuću pobjedu. (S. Lončarić)

JADRAN - NOVALJA 4:1

Igralište Veli Jože. Gledatelja: 100

Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav)

Strijelci: 1:0 Ereiz (45), 2:0 O. Abuselyana (50), 3:0 O. Abuselyana (58), 3:1 Lozančić (78), 4:1 O. Abuselyana (87)

Žuti kartoni: Paljokaj, Tonković, Lozančić, Batkoski, Vrbos

Crveni karton: Đurić (Jadran - 37), Vrbos (Novalja - 37)

JADRAN: Petrušić (37 Gržentić), Kastrati (76 N. Abuselyana), Benčić, Užila, Tomić, V. Leshdedaj, Ereiz, O. Abuselyana, Bijelić (67 Barbić), Đurić, Dujanić

NOVALJA: Hodžić Paljokaj, Šabić, Lozančić, Tonković, Vukorepa, Batkoski, Lopez, Vrbos, Datković, Bukal

NOVIGRAD - ORIJENT 3:1

Igralište Laco. Gledatelja: 100

Sudac: Goran Brusić (Čavle)

Strijelci: 1:0 Ugrina (3-11m), 2:0 Ugrina (11), 2:1 Čubelić (45), 3:1 Halilović (81)

Žuti kartoni: Tatar (Novigrad), Krešić, Škarica, Rabar (Orijent)

NOVIGRAD: Beblek, E. Valenta (66 Vuk), Huskić, Valenta, Sinčić, Beletić, Peculić, Tatar (86 Ivković), Vrdoljak, Halilović (81 Tikas), Ugrina

ORIJENT: Knežević, Polegubić, Nemetz, Kovačević (63 Devović), Inić, Prga, Žarić (72 Štanfel), Krešić, Mikulić, Škarica (87 Babić), Čubelić