Subota, 20. rujna 2014. 18:45 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Rijeka II - Vrbovec 2:1 (Dangubić 17', 27'/Torbarina 37')

Strijelci: 1:0 Dangubić (17'), 2:0 Dangubić (27'), 2:1 Torbarina (37').

Žuti kartoni: Budicin (Rijeka II), Jarić, Zubak, Toš (Vrbovec).

RIJEKA II: Raspor, Budicin, Dangubić (od 46' Filipović), Diyoke, Scaglia, Ajayi (od 11' Marciuš), Aliyu, Špikić, Kokorović (od 65' Vidas), Močinić, Collins.

VRBOVEC:  Hosman, Jarić (od 85' Šušak), Azinović, Dimović, Papa, Torbarina (od 71' Presečki), Jendriš, Magdić (od 57' Nurnberger), Zubak, Toš, Gegić.

Nogometaši Rijeke II nastavili su stopostotni niz u Trećoj HNL - zapad, na Rujevici je pao Vrbovec koji je do ovog kola imao također stopostotan učinak. Riječki nogometaši su tako barem na jedan dan preuzeli vrh ljestvice pošto Dinamo II svoju utakmicu protiv Trnja igra u nedjelju. Inače, u domaćim redovima nastupio je Ivan Močinić koji je odigrao cijelu utakmicu.

Rezultati 4. kola: Dugo Selo - Maksimir 2:0, Špansko - Dubrava 0:2, Samobor - HAŠK 0:2, Stpnik - Zagorec 1:1, Vrapče - Zelina 3:0

Domaćin je poveo u 17. minuti. Ajayi je pucao s desne strane, vratar Hosman je odbio loptu, a Dangubić je pospremio u mrežu - 1:0. Rijeka je udvostručila prednost deset minuta kasnije. Dangubić je oduzeo Jariću loptu, krenuo prema vratima i na kraju sam zaključio solo akciju - 2:0.

Gosti su se vratili u igru u 37. minuti. Papa je s lijeve strane odigrao povratnu loptu za Torbarinu koji je preciznim udarcem s 15-ak metara matiao Raspora - 2:1.