3. HNL: Uljanik u zaostaloj utakmici pobijedio pod reflektorima u Labinu

Utorak, 16. studenog 2021. 21:03 Napisao/la  SC

Strijelac: 0:1 Trešnjić (5), 0:2 Jereb (72)

Žuti kartoni: Licul, Načinović, I. Macan (Rudar TE), Trešnjić, Jereb, Žiković (Uljanik)

RUDAR TE: T. Macan, Načinović, Pavlović (78 Malkić), Hrvat (59 Van Wey Chase), Ban, Licul, Golja, Juričić (46 Giljanović), Stepčić, Rudan, I. Macan

ULJANIK: Kraljević, Bogdan, Mofardin, Rosić (59 Dujmović), Žiković, Krasniqi (73 Raković), Gračić, Jereb, Radetić, Jokić, Trešnjić

Ngometaši Uljanika pobijedili su Rudar u zaostaloj utakmici 9. kola odigranoj pod reflektorima u Labinu.

Već u 5. minuti Trešnjić je kaznio pogrešku zadnje linije domaće obrane, zaobišao je vratara i doveo goste u vodstvo - 0:1.

Rani pogodak olakšao je gostima posao, prepustili su Puljani domaćinim prividnu inicijativu bez završnice.

U 72. minuti nakon Jokićeva ubačaja Jereb je pogotkom otklonio dvojbe oko pobjednika, u sudačkoj nadoknadi Trešnjić je mogao uvećati pobjedu.