TREĆA LIGA - ZAPAD

Rijeka mora pobijediti Dinamo za drugo mjesto

Subota, 30. svibnja 2015. 20:23 Napisao/la  SC

Utakmica 29. kola: Rijeka II - Trnje 3:0

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Trnje na stadionu Kantrida, uvjerljiva pobjeda (3:0) ostvarena je trima pogocima u nastavku utakmice. Sve dvojbe oko pobjednika riješio je Dangubić pogotkom za 2:0 u 56. minuti, napadač Rijeke u 90. minuti postavio je konačni rezultat 3:0.

Dubrava je u 29. kolu napunila mrežu (7:0) Zeline, pa je odluka o doprvaku odgođena za zadnje kolo. Da bi osvojila drugo mjesto, Rijeka II u 30. kolu na gostovanju mora pobijediti Dinamo II.

RIJEKA II: Nwoklor, Batinić, Budicin, Vidas, Collins, Bajić, Kokorović (66 Furijan), Fumić, Rebernik (84 Musa), Klapan (75 Mršić), Dangubić

TRNJE: Karačić, Herek, Babić (69 Brkić), Tabaković, Vukadin, Brkić, Slatina, Hanzić, Geljić (73 Petković), Žugaj, Vučić (55 Ivančić)

Utakmica 29. kola: Rijeka II - Trnje 3:0 (Bajić 48, Dangubić 56, 90)

Ostali rezultati: Istra II - Dugo Selo 0:2, Stupnik - Vrapče 0:2, Samobor - Dinamo II 0:4, Dubrava - Zelina 7:0, Maksimir - Novigrad 0:0, Špansko - Zagorec 5:0, HAŠK - Vrbovec 5:0