Nedjelja, 19. travnja 2015. 20:55 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Dubrava - Rijeka II 0:2

Strijelci: 0:1 Bajić (21), 0:2 Dangubić (72).

Žuti kartoni: Mikulić, Karamatić (Dubrava), Bajić, Knežević, Kokorović, Vidas, Gerald, Klapan, Nwolokor (Rijeka II).

DUBRAVA: Kakša, Kelemen (55 Mioković), Kolak, Janjiš (85 Cerovec), Ćibarić, El Saleh, Brekalo, Karamatić, Juranović (71 Kolaković), Dodić, Mikulić.

RIJEKA II: Nwolokor, Vidas, Budicin, Knežević, Collins, Gerald, Bajić (64 Budan), Vidas, Klapan (64 Lucić), Kokorović (83 Batinić), Mršić, Dangubić

Nogometaši Rijeke II nastavljaju pozitivan niz, u derbiju 23. kola pobijedili su Dubravu i ostvarili petu uzastopnu pobjedu. Mlada riječka momčad predvođena najiskusnijim stoperskim parom u ligi, Budicin - Knežević, ponovo je zauzela drugo mjesto na ljestvici iza Dinama.

Momčad Ivice Kuleševića bila je konkretnija u utakmici tijekom koje obje momčadi nisu iskoristile po kazneni udarac. Prvi je dosuđen za Dubravu nakon vodstva Rijeke nakon što je Knežević igrao rukom, vratar Nwolokor obranio je udarac El Saleha. Drugi je dosuđen za Rijeku pred kraj utakmice nakon prekršaja nad Mršićem. Vratar Kakša obranio je Dangubićev udarac s bijele točke.

U 21. minuti Dangubić je pogodio vratnicu od koje se lopta odbila Bajiću, koji iz blizine trese mrežu - 0:1.

U 72. minuti Dangubić je pogodio za 2:0 i osigurao svojoj momčadi mirnu završnicu nakon razdoblja dominacije domaće momčadi, koja je propustila realizirati nekoliko prilika.