Županijski kup: Rikard Benčić izbacio Grbce nakon penala, Lokomotiva preskočila Stari grad

Nedjelja, 19. kolovoza 2012. 19:51 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola nogometnog kupa PGŽ-a: Grbci 2000 - Rikard Benčić 4:7-11m (3:3),  Stari grad - Lokomotiva 1:2

GRBCI 2000 - RIKARD BENČIĆ 4:7-11m

Utakmica prvog kola županijskog kupa: Grbci 2000 - Rikard Benčić 4:7 (3:3).

Omladinsko igralište. Gledatelja: 100.

Sudac: Marin Rožman (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Fićor (23'), 1:1 Fićor (30'-ag), 2:1 Fićor (41'), 3:1 Bajraktarević (54'), 3:2 Radaković (56'), 3:3 Pavlović (90').

Penali: 3:4 Pavlović, 4:4 Baković, 4:5 Popović, 4:6 Palin, 4:7 Kinkela.

GRBCI 2000: Dobrović (od 64' Sertić), Zanić, Vlatković, Ćus, Ivančević, Matijević, Gavranović, Bajraktarević, Fićor, Baković, Spajić.

RIKARD BENČIĆ: Naglić, Aleksa, Đudarić (od 51' Šoštarec), Valić, Kinkela, Popović, Pavin, Radaković (73' Riza), Pavlović, Ljubović (od 83' Karadža), Bojčić.

Nogometaši Rikard Benčića ostvarili su plasman u drugo kolo Županijskog kupa pobijedivši momčad Grbci 2000 nakon boljeg izvođenja jedanesteraca i to nakon infarktne završnice. Naime, benčićevci su do izjednačenja stigli doslovce u posljednjem napadu utakmice kada je mrežu zatresao Pavlović izbrisavši tako zaostatak svoje momčadi koja je u 54. minuti gubila 1:3.

Domaćin se nije uspio oporaviti od ovogo šoka i Rikard Benčić je bio spretniji i sretniji u izvođenju jedanesteraca.

STARI GRAD - LOKOMOTIVA 1:2

Utakmica prvog kola županijskog kupa: Stari grad - Lokomotiva 1:2.

Sudac: Davor Bogičević (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Halilović (34'), 0:2 Stojaković (60'), 1:2 Hrkač (75').

STARI GRAD: Branišelj, Vlahović (70' Križanović), Deronjić, Hrkač, Bašić, Radovčić (46' Mikašinović), Oštrić, Starčević, Vranješ, Poljak, Pavlović.

LOKOMOTIVA: Smolčić, Juričić (53' Predovan), Babić, Šolaja, Klanjac, Halilović, Ćosić (53' Marinkić), Boniciolli, Stojaković, Baldo, Kovačević.

Nogomteaši Lokomotive pobijedili su Stari grad u utakmici prvog kola Županijskog kupa. Lokosti su pogocima Halilovića i Stojakovića u 60. minuti imali komotno vodstvo od 2:0. Hrkač je u 75. minuti smanjio na 1:2, no Stari grad nije uspio do kraja matirati Smolčića.