Županijski kup: OŠK Omišalj izbacio Naprijed, Klana i Cres predali utakmice

Srijeda, 27. kolovoza 2014. 13:17 Napisao/la  SC

Odigrano je i drugo pretkolo Županijskog kupa u nogometu, a najveće iznenađenje priredili su nogometaši OŠK Omišlja koji su svladali Naprijed nakon boljeg izvođenja kaznenih udaraca. Naprijed je poveo golom Jasprice u 76. minuti, a u 89. minuti izjednačio je Prpić. Omišljani su bili sigurniji s bijele točke i slavili 5:4.

U ostalim utakmicama Grobničan je tijesno slavio protiv Risnjaka, a Cres i Klana su predali svoje utakmice protiv Krka odnosno Opatije.

Rezultati 2. pretkola: Krk - Cres 3:0 bb, Naprijed - OŠK Omišalj 4:5-11m (1:1), Goranin - Mrkopalj 4:5-11m (1:1), Željezničar - Polet 5:1, Risnjak - Grobničan 2:3, Mune - Halubjan 2:5, Vinodol - Lokomotiva 4:1, Opatija - Klana 3:0 bb.