PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Grbci 2000 izgubili utakmicu za zelenim stolom

Srijeda, 10. travnja 2013. 13:20 Napisao/la  SC

Utakmica Kozala - Grbci registrirana je 3:0 za Kozalu jer gosti nisu imali dovoljan broj mladih igrača u prvom poluvremenu

Milan Rukavina, povjerenik za natjecanje u županijskim nogometnim ligama, zaostalu utakmicu 11. kola Prve A županijske lige između Kozale i Grbci 2000 temeljem čl. 76. st 9. PoNN registrirao je rezultatom 3 : 0 (par forfe) u korist Kozale.

Utakmica je registrirana u korist Kozale, jer su Grbci 2000 odigrali prvo poluvrijeme sa nedovoljnim brojem mlađih igrača. Povjerenik je protiv kluba i igrača podnio prijavu Disciplinskom sucu.

Dogovorom klubova u Prvoj županijskoj ligi određeni su termini odigravanja triju utakmica: