PRVA ŽUPANIJSKA HNL

Nogometaši Borca prošetali kroz Omišalj

Nedjelja, 02. lipnja 2013. 20:29 Napisao/la  SC

Utakmice 26. kola: Lovran - Rječina 2:1,  OŠK  - Borac 0:4, L. radnik - Zamet 2:2

PRVA ŽNL - 26. kolo

OŠK OMIŠALJ - BORAC 0:4

Igralište Pušća. Gledatelja: 50

Sudac: Marko Cvijović (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Nađ (35), 0:2 Nađ (43), 0:3 Imeraj (46), 0:4 Nedić (64)

Žuti kartoni: Šare, Toić, Hadžiomerović (OŠK Omišalj), Nađ (Borac)

Crveni karton: Nađ (drugi žuti - 68)

OŠK OMIŠALJ: Tomljenović, Mašić, Cerić, Rožajac (90 Plahinek), Šare, Dajdžić, Hadžiomerović, Žuvić (46 Dminić), Vračar (77 Veljačić), Toić (83 Tomić), Turčić

BORAC: Herman, Fetoshi, Sedlić, J. Vrsaljko, Smojver, T. Vrsaljko, Grbac, Nađ, Tabar, Nedić, Imeraj

Nogometaši Borca rutinski su odradili gostovanje u Omišlju. Bakrani su do nova tri boda stigli bez većih problema, utrpavši domaćinu četiri gola u manje od pola sata igre.

Omišljane je dvama golovima načeo Nađ, da bi sve dvojbe otklonili Imeraj i Nedić. Nađ je nakon drugog žutog kartona u 68. minuti morao na prijevremeno tuširanje, ali domaćin do kraja nije uspio iskoristiti brojčanu nadmoć i postići barem počasni gol.

Rikard Benčić - Kozala 4:2
Prva A, 21. kolo: Rikard Benčić - Kozala 4:2, Turbina - Grbci 2000 4:1, Stari Grad - Lokomotiva 0:4, Vihor slobodan
Prva B, 20. kolo: Polet - Željezničar 1:0, Vrbovsko - Snježnik 10:0, Mrkopalj - Gomirje 8:0, Risnjak - Goranka 2:3
Nogometaši Vrbovskog uvjerljivom su pobjedom nad Snježnikom praktički osigurali prvo mjesto u skupini B i kvalifikacije za ulazak u Prvu ŽNL

KLANA - DRAGA 0:3

Igralište Grašćina. Gledatelja: 100

Sudac: Marko Linić (Dražice)

Strijelci: 0:1 Dž. Šerifi (70), 0:2 Kereš (87), 0:3 Kereš (90)

Žuti karton: Laginja (Klana)

KLANA: Damjanović, Krešić, Torbarina, Lučić, Laginja, Đudarić, Stojak (72 Harbaš), Knežević (75 Ćetaj), Mršić, Bradašević (88 Raspor), Kovačić

DRAGA: Ramović, Nuaj, S. Šerifi, Turak, Hlanuda, Ferenčak, Frolja, Rubinić (26 Sinožić), Kereš, Dž. Šerifi, Krnjatić

Draga je do bodva na Grašćini stigla u samome smiraju utakmice. Prvo je Džumret Šerifi 20 minuta prije kraja zatresao mrežu domaćina, da bi sve dileme otklonio Nebojša Kereš. Gostujući napadač dva je gola postigao u razmaku od samo nekoliko minuta. Prvi u 87. minuti, a drugi u posljednjim trenucima utakmice.

Utakmice 26. kola: Lovran - Rječina 2:1, Klana - Draga 0:3, Goranin - Mune 2:0, OŠK Omišalj - Borac 0:4, Lučki radnik - Zamet 2:2, Rab - Cres (nije odigrano), Lošinj slobodan