Prva županijska liga: Nogometaši Rječine i Turbine podijelili bodove u Dražicama

Nedjelja, 06. svibnja 2012. 19:26 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Rječina - Turbina 1:1. Gosti su poveli nakon samo pet minuta preko Tomljanovića, a Dražičanima je bod donio Valić golom deset minuta prije kraja ogleda

Utakmica 26. kola

RJEČINA - TURBINA 1:1

Igralište NK Rječina. Gledatelja: 100

Sudac: Danijel Trbulin (Rijeka)

Žuti kartoni: Jerić (Rječina), Knežević, Zubčić, Šimić, Šarar (Turbina)

Strijelci: 0:1 Tomljanović (5), 1:1 Valić (80)

RJEČINA: Fugošić, Mavrinac (46' Marinović), Prapotnik, Brusić, Mikulić, Kuljanac, Antolović (76' Zurak), Imeraj (62 Volf), Valić, Škaron (46' Kaurin), Jerić.

TURBINA: Hreljac, Kosagov, Šarar, Tomljanović, Jurić, Smojver, Zubčić (71' Brnčić), Mandić, Šimić (83' Belobrajić), Knežević, Vidas.

Nogometaši Turbine odnijeli su iz Dražica vrijedan bod nakon što je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme. Gosti su bili bolji u prvih 45 minuta, a nogometaši Rječine u preostalih 45 minuta. Momčad Marina Tomljanovića povela je nakon samo pet minuta ogleda odigranog po oblačnom vremenu. Vidas je ubacio s desne strane, a u skoku je najviši bio Tomljanović, pogodivši glavom neobranjivo mrežu domaćeg vratara Fugošića. Gosti su potom imali nekoliko prilika, ali do izjednačenja nisu uspjeli stići. Kazna je stigla deset minuta prije kraja kada je Valić izjednačio i domaćinu sačuvao barem bod.

- Nisam zadovoljan jer nemamo rezultat, ali zadovoljan sam jer smo na kraju u ovoj utakmici "iščupali" bod. Oni su imali i prečku i situaciju "jedan na jedan" i mogli smo i gore proći. Zaostajali smo tijekom većeg dijela dvoboja, ali smo "stisli" i na kraju ipak zabili za izjednačenje, objasnio je nakon ogleda igrač-trener u redovima Dražičana Vladimir Jerić.

Rezultati 26. kola: Rječina - Turbina 1:1, Draga - Lovran 1:3, Rikard Benčić - Cres 0:2, OŠK Omišalj - Lučki radnik 2:0, Lošinj - Zamet 2:1, Kraljevica - Lokomotiva 5:0, Vrbovsko - Omladinac 1:0.