Prva županijska liga: Borac pobijedio Lošinj, Lokomotiva preuzela vrh

Nedjelja, 11. svibnja 2014. 19:30 Napisao/la  SC

Rezultati 23. kola: Rab - Klana 1:4, Borac - Lošinj 1:0, Cres - Zamet 4:1, Lovran - OŠK Omišalj 2:1, Mune - Rječina 0:2, Lučki radnik - Draga 2:3, Lokomotiva - Goranin 10:1

Prva županijska liga, 23. kolo

BORAC - LOŠINJ 1:0

Igralište NK Borac. Sudac: Milorad Mihić (Rijeka). Pomoćnici: Vučetić (Kostrena), Mrkela (Rijeka).

Strijelac: 1:0 Marković (61').

Žuti kartoni: Spajić,   Ilić, T. Vrsaljko (Borac), Jergović (Lošinj).

BORAC: Mustapić, Karlovčan, Zaharija, Radišković, T. Vrsaljko, Spajić, Marković (od 61' Grbac), Mohorić (od 71' Randelj), Nađ (od 82' Vukojević), Sedlić, Ilić.

LOŠINJ: Chinchella, Baljak, Pilčić, Spači, Jergović, Kauzlarić, Nastić, Martuslović, Jerneić, Babić, Gršković.

Nogometaši Borca pobijedili su Lošinj i tako su nanijeli otočanima drugi uzastopni poraz. Lošinje je tijekom tjedna izgubio zaostalu utakmicu protiv Lovrana, a novi posrtaj na gostovanju doživio je u Bakru. Jedini gol na utakmici postigao je Marković u 61. minuti

LOKOMOTIVA - GORANIN 10:1

Omladinsko igralište. Sudac: Hrvoje Perkov (Rijeka). Pomoćnici: Vučetić i Čepić (oba Kostrena).

Strijelci: 1:0 Smolčić (30'), 2:0 Tokić (40'), 2:1 Tomljenović (42'), 3:1 Fumić (44'), 4:1 Kelmendi (46'), 5:1 Jovanović (57'), 6:1 Muška (68'), 7:1 Crnovršanin (77'), 8:1 Bonicioli (84'), 9:1 Tokić (88'), 10:1 Tokić (89').

LOKOMOTIVA: Stipanov (od 60' Smolčić), Pribanić, Oštrić (od 46' Daidžić), Fumić, Tokić, Crnovršanin, Bonicioli, Smolčić, Jovanović (od 58' Muška), Perković (od 52' Halilović), Popović (od 46' Kelmendi).

GORANIN: Malnar, Beđeti, Jakovac, Lalić, Šimunović, Marković, Jerković, Brelih, Tomljenović, Colnar, Lučić.

Nogometaši Lokomotive napunili su do vrha mrežu gostiju iz Delnica, te su uz poraz Lošinja zasjeli na prvo mjesto tri kolo prije kraja. Gosti su golom Tomljanovića smanjili na 1:2 u 42. minuti, ali već dvije minute kasnije Fumić je vratio dva gola prednosti domaćinu. Teško je u tom trenutku bilo zaključiti do kraja utakmice zabiti još sedam golova.

MUNE - RJEČINA 0:2

Igralište Crikvena draga. Sudac: Zoran Martinović (Kastav). Pomoćnici: Dragišić (Rijeka) i Dragović (Viškovo).

Strijelci:  0:1 Barčić (36'), 0:2 Zurak (76'). Žuti kartoni: Stanić, Šokčić (Mune), Barčić, Kocijan (Rječina).

MUNE: Muminović, Beni, Kalinić, Dubrović, Stanić, Šneler, Ružić, Paravić, Fičor, Šokčić, Ćus.

RJEČINA:  Forgić, Marinović (od 76' Volf), Antolović, Barčić, Valenta, Velkovski (od 69' Mikulić), Matejčić (od 88' Kaurin), Klić, Valić, Bura (od 75' Zurak), Kocijan.

CRES - ZAMET 4:1

Igralište Dari. Gledatelja: 80. Sudac: Marko Cvijović (Rijeka). Pomoćnici: Veljačić (Omišalj) i Barbić (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Perčić (8'), 2:0 Zubović (58'), 3:0 Zubović (63'), 4:0 Marelja (73'), 4:1 Buza-Vidas (88').

Žuti kartoni: Perčić (Cres), Đuranec, Piljić (Zamet).

CRES: Zmajla, Kalčić, Klanjac (od 55' Marković), Vunduk, Dukić (od 85' Erić), Kovčalija, Tokić, Zubović, Perčić (od 66' Marelja), Kos, Kovačić (od 73' Lapov).

ZAMET: Pejnović, Latinčić, Rupčić, Piljić, Gržinić, Bitanga, Brnić (od 69' Barkić), Krunić (od 46' Đuranec), Zemanek (od 78' Mahmut), Buza-Vidas, Morožin.

Nogometaši Cresa pobijedili su Zamet i upisali nove bodove protiv fenjeraša. Dva gola postigao je Zubović i to oba lobom.

LUČKI RADNIK - DRAGA 2:3

Igralište Rujevica. Sudac: Antun Lukić (Kastav). Pomoćnici: Capan i Vasiljević (oba Rijeka).

Strijelci: 1:0 Žitković (5'), 1:1 Frolja (20'-11m), 2:1 Bečirević (24'), 2:2 Dž. Šerifi (53'), 2:3 Frolja (59').

Žuti kartoni: Polan, Mlinarić (L. radnik), Blagajčević (Draga).

LUČKI RADNIK: Radman, Paljokaj, Marić (od 75' Eraković), Kvaternik (od 63' Caro), Mlinarić, Cvijanović, Stojković (od 75' Grabovac), Grgurić, Žitković, Polan (od 80' Novak), Bečirević.

DRAGA:  Bradičić, Nuaj, Orlović (od 6' Rubinić), Hasičić, Ferenčak, S. Šerifi (od 46' Adler), Mrvčić (od 67' Kereš), Dž. Šerifi, Frolja, Rukavina (od 74' Blagajčević), Žiković (od 46' Kovačević).

Nogometaši Drage dvaput su gubili, ali su na kraju odnijeli tri boda s Rujevice. Džumret Šerifi pogodio je za 2:2 u 53. minuti, a Mateo Frolja šest minuta kasnije donio gostima tri boda.

RAB - KLANA 1:4

Igralište Blato. Sudac: Danijel Trbulin (Rijeka). Pomoćnici: Bošnjak (Kastav) i Mehinović (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Kovačić  (30'), 1:1 Buza Vidas (38'-11m), 1:2 Jerbić (59'), 1:3 Iskra (75'), 1:4 Ujčić (89'). Žuti kartoni: Božić, Kovačić (Klana).

Crveni kartoni: Ivče (51'- vrijeđanje suca), Čačić (85'- drugi žuti).

RAB: Skoblar, Sarušić, Pahljina, Ivić, Debelić, Subašić (od 66' Beg), Ivić, Buza Vidas (od 77' Lekaj), Ivče, Šotić (od 33' Tariba), Peršić.

KLANA:  Božić, Čačić, Sanković, Raspor, Lučić, Klobučar, Iskra, Jerbić (od 67' Ujčić), I. Laginja (od 57' Gržinčić), J. Laginja, Kovačić (od 88' Saratlija).