Prva županijska liga: Rječina i Draga remizirali, Šerifi u 73. minuti osigurao gostima bod

Nedjelja, 02. rujna 2012. 20:47 Napisao/la  SC

Rječina - Draga 2:2. U utakmici s četiri pogotka, publika je mogla vidjeti žustru i vatrenu igru, a u silnoj želji došlo je i do naguravanja igrača

RJEČINA - DRAGA 2:2

Utakmica Prve županijske lige: Rječina - Draga 2:2. Igralište Dražice. Gledatelja: 150. Sudac: Mario Vučetić (Kostrena).

Strijelci: 1:0 Zurak (26'), 1:1 M. Frolja (50'), 2:1 Batić (60'), 2:2 Šerifi (73').

RJEČINA: Fugošić, Mavrinac (od 80' Marinović), Kajica, Batić, Mikulić, Pinušić, Kaurin (od 72' Antolović), I.  Marohnić (82' Valić), Čaval, Zurak (od 70' Volf), M. Marohnić.

DRAGA: Ramović, Kovačević, M. Frolja (od 84' Jakopović), Turak, Čirović, Ferenčak, T. Frolja (od 56' Podlović),  Rubinić, Kereš (od 11' Topić), Šerifi, Adler.

Nogometaši Rječine i Drage remizirali su 2:2 u 1. kolu Prve župnijske lige. Rječina je vodila u dva navrata pogocima Zuraka i Batića, a gosti su se u igru vraćali preko Frolje odnosno Šeriija koji je pogotkom u 73. minuti Dragi donio bod.  U utakmici s četiri pogotka, publika je mogla vidjeti žustru i vatrenu igru, a u silnoj želji došlo je i do naguravanja igrača.