PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Omladinac i Rječina remizirali, Draga slavila

Nedjelja, 07. listopada 2012. 18:56 Napisao/la  SC

Mostarac je pogotkom u 63. minuti donio bod Omladincu protiv Rječina, Lošinj svladao Klanu 2:1

OMLADINAC - RJEČINA 2:2

Utakmica 6. kola Prve županijske lige: Omladinac - Rječina 2:2 (1:1). Igralište Gmajna. SudaC: Valentina Jakovac (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Boban (23'-11m), 1:1 Praprotnik (30'), 1:2 Mikulić (47'), 2:2 Mostarac (63').

Žuti kartoni: Vodopić, Boban, Tomljenović (Omladinac), Trifunović (Rječina).

OMLADINAC: Mustapić, Jurković, Rupčić, Vodopić, Boban, Randelj, Švast (od 57' Karlovčan), Vucelić (od 74' Škamo), Radetić (od 86' Savić), Tomljenović, Linić (od 46' Mostarac).

RJEČINA: Fugošić, Trifunović (od 74' Mavrinac), Marohnić, Kaica, Barčić, Praprotnik, Mikulić (od 89' Broznić), Antolović (od 80' Volf), Kaurin (od 63' Matejčić), Pinušić, Zurak.

Rezultati
6. kolo: Lovran - Borac 3:0, Zamet - Mune 1:0, Cres - Draga 0:2, Omladinac - Rječina 2:2, Lošinj - Klana 2:1, Rab  - Goranin 2:0, Lučki radnik - OŠK Omišalj 1:1.

Svemu lijepom dođe kraj pa tako i nizu Rječine koja je nakon četiri pobjede zaustavljena u Vratima. Omladinac je na domaćem travnjaku odnio bod protiv lidera, ali Rječina je ostala na čelu budući da je Draga s Cresa odnijela tri boda slavivši 2:0.

Domaćin je poveo u 23. minuti pogotkom Bobana s bijele točke. Gosti nisu dopustili da ih to obeshrabri, te su preko Praprotnika izjednačili sedam minuta kasnije. Mikulić je u 47. minuti donio prednost Rječini, ali izabranici Vladimira Jerića nisu izdržali. Mostarac je u 63. minuti zaključio zanimljivu utakmici postigavši pogodak za konačnih - 2:2.

20121007161500-ee30aa8fNogometaši Rječine pokušavaju zaustaviti Darija Linića/Foto Lario Tus

LUČKI RADNIK - OŠK OMIŠALJ 1:1

Igralište na Rujevici. Gledatelja: 100

Sudac: Dalibor Šušnjar (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Bobanović (20), 1:1 Šare (76)

LUČKI RADNIK: Čituljski, Capjak, Marić (60 Mikić), Josipović, Palokaj, Polan, Svetec (75 Šarlija), Predović (63 Bartolčić), Bobanović (61 Žitković), Tufekčić (65 Blaškić), Vučković.

OŠK OMIŠALJ: Jedrlinić, L. Žuvić (30 I. Žuvić 80 Carbone), Mašić, Cerić, Rožajac, Bogović (76 Jeremić), Toić (66 Gržetić), Šare, Grubišić, Turčić, Gržetić.

Nogometaši Lučkog radnika i OŠK Omišlja podijelili su bodove na Rujevici. Dokeri su poveli preko Bobanovića u 20. minuti, da bi Omišljanima vrijedni bod osigurao Šare golom 14 minuta prije kraja.