PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Lučki radnik protiv Cresa ispustio dva boda

Nedjelja, 02. rujna 2012. 20:27 Napisao/la  SC

Rezultati 1. kola: Rab - Omladinac 4:0, Lučki radnik - Cres 1:1, OŠK Omišalj - Zamet 2:1, Goranin - Borac 0:2, Klana - Mune 2:2, Rječina - Draga 2:2, Lošinj - Lovran 2:1.

LUČKI RADNIK - CRES 1:1

Utakmica 1. kola Prve županijske lige: Lučki radnik - Cres 1:1. Igralište Rujevica. Sudac: Valentin Jakovac  (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Šarlija (50'), 1:1 Popović (60').

LUČKI RADNIK: Radman, Capjak, Marić (od 46' Kljutić), Josipović, Cvijanović, Tufekčić (od 46' Paljokaj), Mihalović,  Predović, Bobanović (od 60' Polan), Kuzmanović, Šarlija.

CRES: Zmajla, Popović, Ilijić, Đurđević, Peričić, Herak, Brnić, Kalčić, Tomljenović, Čuljat (od 75' Erić), Kos (od  58' Knežević).

Nogometaši Lučkog radnika i Cresa podijelili su bodove na otvaranju Prve županijske lige. Dokeri su poveli pogotkom Šarlije u 50. minuti, ali nisu uspjeli sačuvati prednost do kraja utakmice. Cres je tako Rujevicu ipak napustio s bodom zahvaljujući pogotku Popovića u 60. minuti.

Utakmice 1. kola: Rab - Omladinac 4:0, Lučki radnik - Cres 1:1, OŠK Omišalj - Zamet 2:1, Goranin - Borac 0:2, Klana - Mune 2:2, Rječina - Draga 2:2, Lošinj - Lovran 2:1.