PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Lovran u zaostaloj utakmici pobijedio Cres

Srijeda, 07. studenog 2012. 18:20 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Lovran - Cres 3:1 (Konić 19', 84'-11m, 3:1 Kaligarić 90'/Perčić 15')

Prva županijska liga – 10. kolo

LOVRAN – CRES 3:1

Igralište Lokva. Gledatelja: 50

Sudac: Mario Vučetić (Kostrena)

Strijelci: 0:1 Perčić (15), 1:1 Konić (19), 2:1 Konić (84-11m), 3:1 Kaligarić (90)

Žuti kartoni: Jurić, Elioni (Lovran)

Crveni karton: Tomić (70, drugi žuti)

LOVRAN: Bradičić, Matak (66 Starčić), Elioni, Čavka, Klindić, Kovačević (60 Vertel), Mujakić (56 Kaligarić), Habalija, Konić, Abram (88 Rupčić), Periša (46 Jurić)

CRES: Zmajla, Tomić, Ilijić, Klanjac, Dukić, Kalčić, Popović, Vulin (58 Herak), Kovačić (86 Kos), Bojčić (80 Morić), Perčić

Nogometaši Lovrana pobijedili su kod kuće Cres u odgođenom susretu 10. kola Prve ŽNL. Otočani su poveli golom Perčića u 15. minuti, ali su domaćini zahvaljujući dvostrukom strijelcu Koniću prvo izjednačili u 19. minuti i potom u završnici stigli do tri boda.

Na ruku im je išla i brojčana prednost na terenu, budući da su Cresani 20 minuta prije kraja ostali s igračem manje nakon što je Siniša Tomić zaradio drugi žuti karton zbog napucavanja lopte u prekidu. Prethodno je u 18. minuti prvu opomenu zaradio zbog prigovora sucu.

Lovran je to iskoristio sedam minuta kasnije nakon što je Konić sigurno realizirao najstrožu kaznu, da bi lovransko slavlje potvrdio Kaligarić u posljednjim trenucima dvoboja na igralištu Lokva.