PRVA ŽUPANIJSKA NL

Lovran i Borac remizirali u derbiju kola

Nedjelja, 16. ožujka 2014. 18:27 Napisao/la  SC

Rezultati 15. kola: CLovran - Borac 1:1, Lučki radnik - Lokomotiva 0:5, Draga - Rab 8:0, Lošinj - Goranin 2:1.

Prva županijska liga, 15. kolo

LOŠINJ - GORANIN 2:1 (2:0)

Igralište Čikat. Gledatelja: 180. Sudac: Perkov (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Jerneić (13'), 2:0 Gršković (42'), 2:1 Oršulić (90').

LOŠINJ: Chinchella, Smojver, Pilčić, Jergović, Viskić, Kauzlarić, Gršković, Baljak (od 46' M. Nastić), Martuslović (od 85' Vidulić), Jerneić, Babić.

GORANIN: Malnar, Oršulić, Kolenc, Randelj, Matijašić, Kovač, Šimunović, M. Lalić (od 80' Matković), Brelih, A. Lalić, Tomljenović.

Nogometaši Lošinja pobijedili su Goranin i tako iskoristili remi Lovrana i Borca te na vrhu otvorili tri boda prednosti. Lošinj je poveo u 13. minuti kada je Jernerić udarcem glavom matirao Malnara. U završnici prvog dijela Gršković je iskoristio jedan odbijanac i volejem pogodio za 2:0. Lošinj nije uspio "podebljati" prednost u nastavku, a gosti u počasni gol postigli preko Oršulića u posljednjim trenucima utakmice.

Rezultati 15. kola: Cres - Rječina 2:0, Lovran - Borac 1:1, Lučki radnik - Lokomotiva 0:5, Draga - Rab 8:0, OŠK Omišalj - Mune 1:1, Zamet - Klana 1:1, Lošinj - Goranin 2:1.

DRAGA - RAB 8:0 (5:0)

Igralište Crikvenca Draga. Sudac: Zoran Martinović (Kastav).

Strijelci: 1:0 Frolja (6'-11m), 2:0 Frolja (11'), 3:0 Đuga(20'), 4:0 Frolja (26'), 5:0 Kereš (31'), 6:0 Frolja (55'), 7:0  Adler (65'), 8:0. Dž. Šerifi (77').

Žuti kartoni: Frolja (Draga), Smojver, Peršić (Rab).

DRAGA: Bradičić, Žiković, Nuaj (od 66' Mehmedi), Orlović, Hasičić (od 58' Turak), Krnjatić, S. Šerifi (od 62' Rukavina), Kereš, Adler, Duga (od 53' Dž. Šerifi), Frolja.

RAB: Uzelac, Pahljina (od 46' Ribarić), Beg, T. Ivić, Kaštelan, Smojver, Peršić, B. Ivić (od 63' Subašić), Dedić (od 58' Lekaj), Ivče, Buza-vidas.

Nogometaši Drage nisu imali previše problema na putu prema osmoj pobjedi. Domaćin je već nakon pola sata imao vodstvo 5:0, a u domaćim redovima istaknuo se Mateo Frolja postigavši četiri  pogotka.

OŠK OMIŠALJ - MUNE 1:1 (0:0)

Igralište Pušća. Sudac: Mario Kučan (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Šneler (50'), 1:1 Škoda (85').

Žuti kartoni: Hadžiomerović, Sokolić (OŠK Omišalj).

OŠK OMIŠALJ: Grlj, Škoda, Šare, Dajdžić (od 68' Plahinek), Žuvić, Kurolt, Veljačić (od 50' Kraljić), Hadžiomerović, Softić, Kosić, Sokolić.

MUNE: Ružić, Dobranić, Beni, Cetina, Dubrović, Stanić, Šneler, Kamenar (od 55' Fićor), Ružić (od 65' Kalinić), Šokčić, Ćus.

Nogometaši OŠK Omišlja i Muna podijelili su bodove u ogledu deveto i osmo plasirane ekipe Prve županijske lige. Gosti su poveli preko Šnelera u 50. minuti, ali vrijedan bod domaćinu donio je Škoda pet minuta prije kraja utakmice.

CRES - RJEČINA 2:0 (1:0)

Igralište Dari. Gledatelja: 100. Sudac: Stojaković (Lovran).

Strijelci: 1:0 Malić (41'), 2:0 Zubović (61').

CRES: Zmajla, Kalčić, Mikičić, Kovčalija, Dukić, Klanjac, Tokić, Kovačić, Maršanić (od 65' Marelja), Zubović (od 88' Lapov), Malić.

RJEČINA: Forgić, Švrljuga (od 72' Valenta), Kaurin (od 72' Marinović), Barčić, Kovačić, Mikulić (od 77. Kocijan), Antolović, Velkovski (od 72' Matejčić), Volf (od 46' Zurak), Klić, Bura.

Nogometaši Cresa upisali su i drugu pobjede u nastavku prvenstva. Na igralištu Dari ovoga puta pobijeđena je Rječina. Domaćin je poveo u 41. minuti kada je Malić bio precizan s ruba kaznenog prostora.Dvadeset minuta kasnije Zuboviće je potvrdio pobjedu kada je iz blizine svladao Forgića.

LUČKI RADNIK - LOKOMOTIVA 0:5

Stadion Rujevica. Gledatelja: 150. Sudac: Davor Tadić (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Jovanović (8'), 0:2 Fumić (40'-11m), 0:3 Tabar (69'), 0:4 Bonicioli (77'), 0:5 Smolčić (87').

Žuti kartoni: Cvijanović, Mlinarić, Polan, Svetec, Mikić, Kljajić, Mihalović (Lučki radnik), Crnovršanin, Perković, Smolčić, Jovanović (Lokomotiva).

LUČKI RADNIK: Radman, Mlinarić (od 57' Paljokaj), Marić, Mikić (od 77' Grgurić), Kjljajić, Cvijanović, Mihalović, Svetec (od 67' Blaškić), Polan, Alinčić (od 57' Mijić), Bečirević (od 80' Josipović).

LOKOMOTIVA: Stipanov, Šolaja, Oštrić, Tokić, Fumić (od 46' Sušić), Crnovršanin, Bonicioli, Smolčić, Jovanović, Perković (od 66' Tabar), Popović (od 72' Mijolović).

Nogometaši Lokomotive odigrali su odličnu utakmicu na gostovanju kod Lučkog radnika i u gradskom derbiju upisali su tri boda. Pet golova u mreži dokera sve govori, lokosi su ujedno ovom pobjedom skočili na četvrto mjesto na ljestvici.

LOVRAN  - BORAC 1:1

Igralište Lokva. Gledatelja: 80. Sudac: Danijel Trbulin (Rijeka) 6. Pomoćnici Jakovašić (Opatija) i Šabanović (Matulji).
Strijelci 1:0 Abram (2'), 1:1 Nađ (4').

Žuti kartoni: Periša, Abram, Klindić (Lovran), Grbac, Nađ, Reiz, Mohorić, Radišković (Borac).

LOVRAN: Vukić 6,5, Tominić 6 (od 70' Rupčić 6), Zgodić 6, Klindić 6, Habalija 6,5, Abram 6,5, Konić 6,5 (od 90' Janjetić –), Gazdek 6 (od 46' D. Mrđenović 6), Matovina 6, Periša 6, Matak 6 (od 85' Hlanuda –).

BORAC: Nedić 6, Zaharija 6, J. Vrsaljko 6,5 (od 87' Karlovčan –), Radišković 6,5, T. Vrsaljko 6, Spajić 6, Ilić 6,5, Grbac 6,5 (od 73' Mohorić –), Nađ 6,5, Reiz 6, Sedlić 6 (od 86' Vukojević –).

ZAMET - KLANA 1:1

Igralište Robert Komen. Sudac: Milorad Mihić. Pomoćnici: Drašković i Badjuk (svi Rijeka).

Strijelci: 0:1 Corallini (36'), 1:1 Buza Vidas (69').

Žuti kartoni: Belušić, Barkić, Mahmut, Latinčić (Zamet), Corallini (Klana).

ZAMET: Pejnović, Latinčić, Belušić (od 80' Juranec), Barkić, Gržinčić, Bitanga, Mahmut (od 76' Morožin), Brnić (od 55' Vidakušić), Rupčić, Ilić, Buza Vidas.

KLANA:  Božić, Klobučar, Čačić, Lučić, Đudarić, Simčić, G. Laginja (od 76' Kovačić), Raspor, J. Laginja, Bradašević (od 68' Laginja), Corallini.