Prva županijska liga, 26. kolo
LOŠINJ - MUNE 4:2 (2:1)
Igralište Čikat. Gledatelja: 200. Sudac: Pijevac (Delnice).
Strijelci: 1:0 Martuslović (2'), 2:0 Jerneić (23'), 2:1 Fićor (32'), 3:1 Viskić (54'), 3:2 Šneler (59'), 4:2 Jergović (83').
LOŠINJ: Chinchella, Baljak (od 68. Krnić), Pilčić, Smojver, Viskić, Gršković, Kauzlarić (od 85. Vidulić), Jergović, Martuslović, Jerneić, Babić.
MUNE: Muminović, Beni, Kalinić, Grbac, Stanić, Da. Ružić, Kamenar, K. Šneler, Fićor, Šokčić, Ćus.
Nogometaši Lošinja prvaci su Prve županijske lige! Lošinjani su utakmicu posljednjeg kola odradili u subotu i pobjedom protiv Muna pobjegli su Lokomotivi na nedostižna četiri boda.
Lošinj je poveo u 2. minuti golom Martuslovića, dok je u 25. minuti Josip Jerneić bio precizan iz slobodnog udarca. Činilo se da je tada već riješeno pitanje pobjednika, ali Mune se nisu lako predale.
U 32. minuti Fičor se najbolje snašao nakon kornera i pogodio za 1:2. Lošinj je propustio nekoliko prilika za treći gol, ali Viskić je bio precizan u 54. minuti nakon slobodnog udarca Babića.
Mune su uzvratile pet minuta kasnije, Šneler je sjajno pogodio s 25 metara. Mogli su gosti i izjednačiti, ali pokušaj Grbca zaustavila je vratnica.
Lošinj je priču zaključio sedam minuta prije kraja, nakon udarca iz kuta Jergović je pogodio za 4:2 i veliko slavlje Lošinja.
U ostalim utakmicama 30. kola odigranim u subotu Klana je pobijedila Goranin 2:1, Rječina je bila uspješnija od Lovrana 1:0. U Prvoj A županijskoj ligi Rikard Benčić pobijedio je Mrkopalj 4:0.