Subota, 08. studenog 2014. 18:21 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Lokomotiva - Cres 1:0 (Boniciolli 52')

Omladinsko igralište. Sudac: Mario Vučetić (Kostrena).

Žuti kartoni: Crnovršanin, Šolaja (Lokomotiva), Lapov, Kovačić, Vunduk (Cres).

Crveni karton: Fumić (Lokomotiva, 68', drugi žuti karton).

LOKOMOTIVA: Perković, Šolaja, Oštrić, Tokić, Fumić, Crnovršanin, Boniciolli (od 90' Pribanić), Bašić (od 59' Popović), Pašuld, Popović (od 46' Hamidović), Jovanović (od 56' Lacković).

CRES: Zmajla, Kalčić, Vulin (od 46' Vunduk), Matovina, Kovačić, Polegubić, Sedlić (od 87' Kos), Lapov (od 46' Mikulić), Kovčalija, Abram, Perčić.

Nogometaši Lokomotive pobijedili su Cres 1:0 u derbiju 10. kola Prve županijske lige. Lokosi su ovom pobjedom samostalno zasjeli na vrh ljestvice.

Ključan trenutak dogodio se u 52. minuti kada je Patrick Boniciolli zabio jedini gol na utakmici. Domaćin je posljednjih dvadesetak minuta odigrao s igračem manje, ali Cres nije uspio iskoristiti brojčanu prednost.