PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Goranin slavio kod Drage u golijadi

Subota, 25. svibnja 2013. 21:59 Napisao/la  SC

Draga - Goranin 4:5 (Adler 12', Dž. Šerifi 67'-11m, Krnjatić 72', Orlović 87'/ Šimunović 20'-11m, Tomljenović 25', Brelih 54', 75', Lalić 73')

Prva županijska liga

DRAGA - GORANIN 4:5

Utakmica 25. kola: Draga - Goranin 4:5 (1:2). Igralište Slatina. Sudac: Ante Matić. Pomoćnici: Pajić i Mehinović (svi Rijeka).

Strijelci: 1:0 Adler (12'), 1:1 Šimunović (20'-11m), 1:2 Tomljenović (25'), 1:3 Brelih (54'), 2:3 Dž. Šerifi (67'-11m), 3:3 Krnjatić (72'), 3:4 Lalić (73'), 3:5 Brelih (75'), 4:5 Orlović (87').

Žuti kartoni: Dž. Šerifi, Ferenčak (Draga), Lalić, Šimunović (Goranin).

Crveni karton: Adler (Draga, 23', vrijeđanje suca).

DRAGA: Ramović, Nuaj (od 57' Topić), S. Šerifi (od 57' Krnjatić), Turak (od 57' Kovačević), Orlović, Ferenčak, Dž. Šerifi, Rubinić, Kereš (od 76' Sinožić), Adler, Valentin (od 44' Frolja).

GORANIN: Chinchella, Beđeti (od 69' Oršolić), Jakovac, Šimunović, Kovač, M. Randelj, Brelih (od 87' Nikola), Lalić (od 82' Lalić), D. Randelj, Tomljenović (od 90' Turk), Jerković.

Draga i Goranin odigrali su utakmicu za gledatelje, devet pogodaka i pobjeda gostiju. Draga je od 23. minute igrala s deset igrača nakon što je Adler isključen zbog vrijeđanja suca.

Domaćin je s igračem manje u pet minuta golovima Džumreta Šerifija i Krnjatića stigao do 3:3, ali gosti su isto tako u dvije minute golovima Krnjatića i Lalića potvrdili pobjedu.