PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Cres svladao Zamet, Borac bolji od Omladinca

Nedjelja, 28. listopada 2012. 19:32 Napisao/la  SC

Deveto kolo: Zamet - Cres 0:1 (Dukić 80'), Borac - Omladinac 2:0 (Du. Gruevski 16', Klić 42')

Prva županijska liga, 9. kolo

ZAMET - CRES 0:1

Igralište na Rujevici. Gledatelja 30. Sudac: Dražen Petrović (Viškovo). Strijelac: 0:1 Dukić (80'). Žuti karton: Bojčić (Cres).

ZAMET: Poropat, Špiranec, Belušić, Štimac (od 46' Peraić), Bitanga, Latinčić, Mijić (od 80' Jukić), Marković, Smolčić, Komljenović, Selaković (od 62' Škaron).

CRES: Zmajla Kalčić, Klanjac, Ilijić, Vulin (od 46' Popović), Dukić, Pavin, Bojčić, Kovačić, Tomić, Perčić.

Pobjednički pogodak postigao je Miroslav Dukić pospremivši jedan odbijanac s 15-ak metara u mrežu.

BORAC - OMLADINAC 2:0

Igralište Borca. Gledatelja: 100. Sudac: Jasmin Musulin (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Du. Gruevski (16'), 2:0 Klić (42').

Žuti karton: Vucelić (Omladinac).

BORAC: Herman, Smojver, Mohorić (od 51' Do. Gruevski), Zaharija, Komar, Grbac, Fetoshi, Du. Gruevski, Klić (od 54' Babić), Tabar, Panić.

OMLADINAC: Mustapić, Jurković (od 54' Savić), Rupčić (od 72' Škamo), Švrljuga, Randelj, Rajnović, Karlovčan, Vodopić, Radetić, Mostarac, Vucelić (od 46' Tomljenović).

Nogometaši Borca svladali su Omladinac u utakmici odigranoj u teškim vremenskim uvjetima. Dušan Gruevski donio je prednost domaćinu u 16. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Klić tri minute prije kraja prvog poluvremena.