1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

Dokeri pobijedili Lošinj, Borac poražen

Nedjelja, 16. rujna 2012. 19:34 Napisao/la  SC

Rezultati 3. kola: Lučki radnik - Lošinj 3:2, Rječina - Borac 1:0, Draga - Mune 2:0

LUČKI RADNIK - LOŠINJ 3:2

Utakmica 3. kola Prve županijske lige: Lučki radnik - Lošinj 3:2 (2:1). Igralište Rujevica. Sudac: Marin Rožman (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Babić (3'), 1:1 Predović (10'), 2:1 Vučković (36'), 2:2 Kezić (67'), 3:2 Vučković (86').

Žuti kartoni: Kuzmanović, Mihlović, Polan, Josipović (Lučki radnik), Krajina, Vunić (Lošinj).

LUČKI RADNIK: Čitljuski, Capjak, Marić (od 73' Josipović), Paljokaj, Cvijanović, Polan, Mihalović (od 82' Radočaj), Predović (od 75' Bartolčić), Vučković (od 90' Blaškić), Kuzmanović, Šarlija (od 52' Tufekčić).

LOŠINJ: Vidas, Spaći, Pilčić, Mataija, Viskić, Krajina, Mrvac (od 61' Marković), Viljevac (od 46' Vunić), Jerneić, Babić, Kezić.

Nakon trećeg kola Prve župnijske lige više nema momčadi sa stopostotnim učinkom. Lučki radnik je na domaćem travnjaku svladao Lošinj 3:2, a Rječina je bila uspješnija od Borca 1:0. Posebno zanimljivo bilo je na Rujevici, gosti su povelo preko Babića u 3. minuti, no domaćin je izjednačio sedam minuta kasnije preko Predović. Ivica Vucković doveo je dokere u vodstvo u 36. minuti, a Kezić je vratio goste u egal (67'). Ipak, za tri boda domaćinu pobrinuo se Vučković svojim drugim pogotkom četiri minuta prije kraj utakmice.

Rezultati 3. kola: Prva županijska liga: Lučki radnik - Lošinj 3:2, Rab - Lovran 2:2, OŠK Omišalj - Omladinac 2:1, Goranin - Cres 0:3, Klana - Zamet 1:1, Rječina - Borac 1:0, Draga - Mune 2:0.