Prva ŽNL: Lokomotiva ne bi pobijedila Rječinu da Barčićev eurogol "vredi za tri"!

Nedjelja, 19. listopada 2014. 19:39 Napisao/la  Igor Vranić

Utakmmica 7. kola: Rječina - Lokomotiva 2:4. Rječina je mogla do boda jedino da se uvažio prijedlog jednog domaćeg kibica. Kada je Mauro Barčić u 89. minuti iz voleja silovito poslao loptu u prečku od koje se lopta odbila u mrežu, uz ogradu je uslijedio komentar: - Ovaj vr'edi za tri! Sad je 4:4!

Prva županijska nogometna liga - 7. kolo

RJEČINA - LOKOMOTIVA 2:4

Igralište Rječine. Gledatelja: 200.

Sudac: Ivan Jakovac (Mrkopalj)

Strijelci: 0:1 Jovanović (16), 0:2 Pašuld (28), 0:3 Jovanović (31), 1:3 Jerić (40), 1:4 Jovanović (82), 2:4 Barčić (89)

Žuti kartoni: Klić, Kocijan (Rječina), Crnovršanin, Popović (Lokomotiva)

RIJEČINA: Forgić, Antolović, Švrljuga, Barčić, Jerić, Kocijan, Kajić, Štafanel, Velkovski, Imeraj, Klić

LOKOMOTIVA: Perković, Šolaja, Mataja, Crnovršanin, Oštrić, Fumić (86 Jurišić), Lacković (55 Lacković), Pašuld (79 Perković), Bonicioli (90 Pribanić), Popović (84 Hamidović), Jovanović

Nogometaši Lokomotive osvojili su nova tri boda pobjedivši Rječinu na neugodnom gostovanju u Dražicama. Momčad Tihomira Bašića pitanje pobjednika riješila je do odmora, kada je stekla dva pogotka prednosti (3:1). Trener i igrač Rječine, Vladimir Jerić,  postigao je pogodak u 40. minuti za 3:1 čime je veći dio drugoga dijela dobio na natjecateljskoj tenziji. Jedan je pogodak u mreži gostiju mogao promijeniti odnose.

Međutim, Lokomotiva je i u drugom dijelu bila bliže pogotku nego Rječina, što se ostvarilo u 82. minuti, kada je Jovanović uklizao i s dva metra ugurao loptu u mrežu za nedostižnih 1:4.

Rječina je mogla do boda jedino da se uvažio prijedlog jednog domaćeg kibica. Kada je Mauro Barčić u 89. minuti iz voleja silovito poslao loptu u prečku od koje se ista odbila u mrežu, uz ogradu je uslijedio komentar:

- Ovaj vr'edi za tri! Sad je 4:4!

Nažalost za Rječinu ne vrijedi iako se pogotka ni Cristiano Ronaldo ne bi postidio.