Pripremna utakmica: Cres gostovao u Labinu, Rudar se pokazao kao negostoljubivi domaćin

Utorak, 04. kolovoza 2015. 21:40 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rudar - Cres 3:0

Pripremna utakmica

RUDAR – CRES 3:0

Gradski stadion. Gledatelja 50

Sudac: Elvis Brečević (Labin)

Strijelci: 1:0 Alić (14), 2:0 Ljubešić (42), 3:0 Alić (71)

RUDAR: Blažina, Šarin, Škopac, Barišić, Mehić, Božičević, Miletić, Ljubešić, Alić, Juričić, Amidžić. Još su igrali: Vozila, Bilić, Bucul, Maksenčuk, Cuculić

CRES: Zmajla, Karera, Ostrić, Vunduk, Crnovršanin, Kučinić, Pavin, Šneler, Martuslović, Zubović T., Perčić. Još su igrali: Kruljac, Zubović A., Septić, Vucić, Sabljić

Rudar je bio bolji od Cresa tijekom cijelog susreta, a poveo je već u 14. minuti kada je Hari Alić iskoristio grešku gostujućeg vratara.

U 41. Rudar vodi 2:0. Juričić je lijepo pronašao Stefana Ljubešića u šesnaestercu, a ovaj manirom rasnog strijelca pogodio za povećanje domaćeg vodstva.

Nakon kontre u 71. minuti Barišić je probio desnu stranu i ubacio u sredinu gdje je Alić svojim drugim pogotkom postavio konačnih 3:0.