Nedjelja, 11. studenog 2012. 18:30 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Zamet - Lošinj 0:2 (Pilčić 3, Krajina 41-11m)

Žuti kartoni: Špiranec, Barkić, Komljenović (Zamet), Mrvac (Lošinj)

Strijelci: 0:1 Pilčić (3), 0:2 Krajina (41-11m)

ZAMET: Poropat, Bitanga (77 Majstorović), Barkić, Latinčić, Belušić, Špiranec (77 Krunić), Petrović, Komljenović, Smolčić (63 Škaron), Pribanić (85 Marković), Mijić

LOŠINJ: Vidas, Spači, Marković, Vunduk, Viskić, Mrvac, Krajina, Martuslović (68 Maričić), Pilčić (77 Zubović), Babić, Kezić

Nogometaši Lošinja nastavili su sa dobrim jesenskim partijama, odnijevši puni plijen s Rujevice. Otočani su su bolje snašli po blatnjavom terenu i na trajekt odnijeli sva tri boda. Gosti su poveli nakon samo tri minute. Nakon ubačaja iz kornera s lijeve strane na prvoj stativi najbolje se snašao Pilčić i nogom pogodio lijevi dio mreže Poropata - 0:1.

Pitanje pobjednika odlučeno je četiri minute prije odlaska na odmor. Gosti su izveli brzu kontru, Babić je ušao u šesnaesterac Zamećana u kojem ga je netko iz domaće obrane srušio. Sudac Mario Vučetić pokazao je na najstrožu kaznu koju je sigurno realizirao Krajina i postavio konačan rezultat.

Fotogalerija: Sandro Donda