PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Rabljani i Lošinjani zbog bure "zapeli" na otoku

Subota, 12. svibnja 2012. 22:00 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola Prve županijske lige: Lučki radnik - Rikard Benčić 2:1, Zamet - OŠK Omišalj 2:2, Omladinac - Kraljevica 1:1, Cres - Draga 0:2, Lovran - Rječina 2:2, Turbina - Rab i Lokomotiva - Lošinj (odgođeno)

Utakmica 27. kola

LUČKI RADNIK - RIKARD BENČIĆ 2:1

Igralište na Rujevici. Gledatelja: 100

Sudac: Luka Pajić (Rijeka)

Žuti kartoni: Josipović, Mikić, Cvijanović, Kljutić, Marić (Lučki radnik), Bojčić, Terzić, Briševac (Rikard Benčić)

Crveni karton: Polan (Lučki radni-drugi žuti 90)

Strijelci: 0:1 Kezić (14-11m), 1:1 Kljutić (24), 2:1 Mikić (56-11)

Lučko radnik: Milić, Josipović, Marić (78 Paljokaj), Mikić, Cvijanović, Bobanović (46 Šarlija), Polan, Svetec, Žitković (86 Božičić), Kuzmanović, Kljutić

Rikard Benčić: Gagić, Aleksa (60 Šoštarec), Terzić, Briševac, Kinkela (75 Popović), Perić (78 Sevgej), Miculinić (61 Ljubović), Pavić, Bojčić, Kezić, Živković.

Nogometaši Lučkog radnika pobijedili su gradske rivale iz Rikarda Benčića u utakmici 27. kola Prve županijske. "Dokeri" su do nova tri boda stigli nakon preokreta, budući da su "benčićevci" poveli golom iskusnog Kezića, koji je u 14. minuti realizirao najstrožu kaznu. Domaćin je izjednačio golom Kljutića u 24. minuti, da bi Lučkom radnku slavlje osigurao Mikić, realiziravši u 56. minuti najstrožu kaznu.

Nedjeljni ogledi 27. kola Prve županijske nogometne lige uskraćeni su za dva dvoboja. Zbog orkanske bure koja je pogodila riječko područje nogometaši Raba i Lošinja nisu doputovali na svoja odredišta. Rabljani su svoj ispit u okviru 27. kola trebali odraditi u Šmriki, dok su Lošinjani trebali igrati s Lokomotivom na Podmurvicama.U ostalim ogledima vodeća Kraljevica zadržala je osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Lovrana. Obje su momčadi remizirale. Kraljevičani su u gostima kod Omladinca odigrali 1:1, dok su Lovranci pred svojim navijačima igrali 2:2 s Rječinom.

Utakmice 27. kola: Lučki radnik - Rikard Benčić 2:1, Zamet - OŠK Omišalj 2:2, Omladinac - Kraljevica 1:1, Cres - Draga 0:2, Lovran - Rječina 2:2, Turbina - Rab i Lokomotiva - Lošinj (odgođeno)

Fotogalerija: Lario Tus