PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Cresu oduzeti bodovi osvojeni protiv L. radnika

Srijeda, 13. ožujka 2013. 14:26 Napisao/la  SC

NK Omladinac službeno odustao od natjecanja u nastavku prvenstva

Odlukom povjerenika Prve županijske lige NK-u Cres oduzimaju se bodovi osvojeni pobjedom protiv Lučkog radnika u utakmici 14. kola. Cresani su kao domaćini pobijedili rezultatom 4:1.

Temeljem čl. 74 Cresu se bodovi oduzimaju jer su nastupili igrači koji nisu platili članarine za 2013. godinu. Cres je time izgubio mjesto lidera, a Lučki radnik nije profitirao budući da ostaje na 24 boda.

NK Omladinac odustao je od natjecanja u nastavku prvenstva. Sve utakmice Omladinca odigrane u jesenskom dijelu registriraju se prema postignutim rezultatima, a sve utakmice u nastavku prvenstva neće se registrirati 3:0 u korist protivnika.