PRVA ŽNL

Borac i Rječina remizirali u Bakru

Nedjelja, 24. ožujka 2013. 19:02 Napisao/la  SC

Rezultati 16. kola:  Lošinj - Lučki radnik 3:1, Cres - Goranin 1:4, Mune - Draga 1:0, Lovran - Rab (odgođeno)

PRVA ŽNL - 16. kolo

BORAC - RJEČINA 1:1

Sudac: Vladimir Merle (Rijeka). Gledatelja: 70

Strijelci: 1:0 Sedlić (28), 1:1 Barčić (87)

Žuti kartoni: Gruevski (Borac), Kaica (Rječina)

BORAC: Herman, Vrsaljko, Mohorić (89 Paladin), Sedlić, Crljenko, Zaharija, Tabar, Gruevski, Imeraj, Velkovski (82 Gruevski), Nađ (65 Dukađin)

RJEČINA: Forgić, Marinović (67 Volf), Marohnić (81 Broznić), Kaica, Barčić, Praprotnik, Mikulić, Antolović (46 Valić), Marohnić, Kavran (70 Martinović), Kovačević (46 Zurak)

Nogometaši Borca i Rječine podijelili su bodove u Bakru. Domaćin je poveo golom Marija Sedlića u 28. minuti, da bi Dražičanima vrijedan bod osigurao Barčić golom tri minute prije kraja.

Rikard Benčić - Lokomotiva 1:4
Prva ŽNL, skupina A, 11. kolo: Rikard Benčić - Lokomotiva 1:4, Turbina - Stari Grad 2:2, Kozala - Grbci 2000 (odgođeno), Vihor slobodan

MUNE - DRAGA 1:0

Igralište Crikvena draga. Gledatelja:

Sudac: Ivan Jakovac (Mrkopalj)

Strijelac: 1:0 Pecman (58)

MUNE: Ružić, Beni, Kovčalija, Cetina (90 Dramac), Grbac (21 Ivančević), Lohinski, Šneler, Pecman (82 Dubrović), Pelizzar, Radan (46 Doričić), Vidmar

DRAGA: Ramović, Kovačević, Krnjetić, Turak (80 Hlanuda), Jakopović (62 Šerifi), Ferenčak, Frolja, Rubinić, Kereš (74 Janjetić), Šerifi, Adler

Domaćinu je važna tri boda osigurao Pecman koji je u 13. minuti nastavka svladao Ramovića.

U ostalim dvobojima lider Lošinj je kod kuće uvjerljivo pobijedio Lučki radnik (3:1), Goranin je odnio tri boda s Cresa (1:4), dok su Mune kod kuće minimalno pobijedile Dragu. OŠK Omišalj je bio slobodan, dok je utakmica Lovran - Draga odgođena zbog kvara na autobusu Rabljana.

Rezultati 16. kola: Lošinj - Lučki radnik 3:1, Cres - Goranin 1:4, Mune - Draga 1:0, Lovran - Rab (odgođeno), OŠK Omišalj slobodan.