Prva županijska liga: Borac odnio pobjedu iz Muna, Benčićevci nadvisili Grbce 2000

Subota, 29. rujna 2012. 20:34 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola Prve županijske lige: Mune - Borac 0:2 (Lipošćak 16, Klić 53). Utakmica 5. kola Prve A županijske lige: Rikard Benčić - Grbci 2000 2:1 ( Kinkela 6, Ljubović 50/Rukavina 25)

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

MUNE - BORAC 0:2

Igralište Crikvena draga. Gledatelja: 50

Sudac: Luka Pajić (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Lipošćak (16), 0:2 Klić (53)

MUNE: Baržić (46 Ružić), Beni, Dramac, Perčić, Cetina (53 Trdić), Ujčić (65 Stanić), Dubrović (46 Ivančević), Sušanj (46 Žigman), Vidmar, Šokčić, Pecman

BORAC: Herman, Babić (53 Zaharija), Fetoshi, Komar, T. Vrsaljko (73 Mohorić), Velkovski, Sedlić (67 J. Vrsaljko), Gruevski, Klić, Lipošćak (46 Devčić), Panić (46 Grbac)

Nogometaši Borca odnijeli su puni plijen sa igrališta Crikvena draga, pobijedivši Mune 2:0 u okviru 5. kola Prve županijske lige. Bakranima su vrijedna tri boda osigurali Lipošćak (16) i Klić golom u osmoj minuti nastavka.

PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

RIKARD BENČIĆ - GRBCI 2000 2:1

Omladinsko igralište. Gledatelja: 50

Sudac: Dražen Petrović (Viškovo)

Strijelci: 1:0 Kinkela (6), 1:1 Rukavina (25), 2:1 Ljubović (50)

Žuti kartoni: Barjaktarević, Baković (Grbci 2000)

RIKARD BENČIĆ: Aleksa, Đudarić, Riza, Kinkela, Šoštarec, Modrić, Radaković, Perić, Ljubović, Brnić, Vidas

GRBCI 2000: Sertić, Vlatković (66 Paškvan), Grgurić, Ćus, Ivančević, Žuljević (56 Vukušić), Gavranović, Matijević, Rukavina, Barjaktarević, Baković

Nogometaši Rikard Benčića pobijedili su su Grbce 2000 u okviru 5. kola Prve A županijske lige. Domaćinu je pobjedu osigurao Ljubović golom u petoj minuti nastavka dvoboja odigranog na Omladinskom igralištu.

Benčićevci su poveli golom Kinkele već u šestoj minuti, da bi gostima izjednačenje donio Rukavina u 25. minuti.