PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

Lošinj odnio tri boda iz Delnica

Nedjelja, 30. rujna 2012. 22:08 Napisao/la  Marijan Tkalčević

Goranin - Lošinj 0:1. Odlučujući pogodak postigao je nakon odlične kontre Tomislav Martuslović u 26. minuti

GORANIN – LOŠINJ 0:1

Igralište Gradski stadion. Gledatelja: 150

Sudac: Slobodan Vučković (Vrbovsko). Pomoćnici: Pojer i Purić (oba Vrbovsko)

Strijelac: 0:1 Martuslović (26)

Crveni karton: Marković (81 – drugi žuti)

GORANIN: Košmrlj, Kovač, Kolenc, Turk (od 70' Oršolić), Vukobratović, Štimac (od 86' Beđeti), Kesić, Lalić (od 86' Nikola), Šimunović (od 70' Rački),  Ljubičić, Jakovac

LOŠINJ: Vidas, Spaći, Pilčić, Mataja, Viskić, Krajina, Mrvac, Martuslović (od 68' Marković), Jerneić, Babić (od 90' Nikolić), Kezić (od 89' Vunduk).

Nogometaši Lošinja pobijedili su Goranin u 5.kolu Prve županijske lige. Odlučujući pogodak postigao je Tomislav Martuslović u 26. minuti, nakon odlične kontre izašao je sam pred domaćeg vratara Košmrlja i lako poentirao za konačnih 0:1.

Domaćini su imali nekoliko izglednih prilika da postignu izjednačujući pogodak, ali na odmor se ipak otišlo s vodstvom gostiju.

U nastavku prva prilika uslijedila je u 73. minuti kada je Jerneić odlično proigrao Babića koji je s pet metara oštro pucao, ali Košmrlj je efektno obranio i loptu izbacio u korner.

Drugo poluvrijeme utakmice obilježio je crveni karton Filipa Markovića (Lošinj) nakon drugog žutog kartona, zbog preoštrog starta u napadu nad domaćim kapetanom Kolencom.