PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Lokosi svladali Rikard Benčić nadoknadivši 0:2

Subota, 22. rujna 2012. 20:06 Napisao/la  SC

Lokomotiva - Rikard Benčić 4:2, Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku domaćina koji je s tri pogotka preokrenuo utakmicu

Utakmica 4.kola Prve ŽNL – skupina A

LOKOMOTIVA – RIKARD BENČIĆ 4:2

Igralište SRC Belveder. Glavni sudac: Davor Tadić (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Popović (10'), 0:2 Fumić (13'-ag), 1:2 Kovačević (43'), 2:2 Cindrić (51'), 3:2 Čubrić (67'), 4:2 Fumić (74'-11m)

Žuti kartoni:Ćosić, Bonicioli (Lokomotiva), Valić (Rikard Benčić). Crveni karton: Popović (Rikard Benčić – psovanje suca)

LOKOMOTIVA: Smolčić, Babić, Kovačević, Solaja, Bonicioli, Baldo (od 53' Čubrić), Ćosić (od 83' Marinkić), Cindrić, Halilović, Fumić, Vrkić (od 62' Vegar)

RIKARD BENČIĆ: Gagić, Aleksa (od 79' Šestarec), Đudarić, Kinkela, Popović, Valić, Radković, Perić (od 62' Riza), Ljubović (od 68' Vidas), Modrić (od 71' Miculinić), Brnić.

Nogometaši Lokomotive svladali su suparnike iz Rikard Benčića rezultatom 4:2. Iako se pobjeda Lokosa čini uvjerljiva, gosti su vodili veći dio utakmice.

Goste je u vodstvo već u desetoj minuti doveo Popović, tri minute kasnije Fumić je loše reagirao te autogolom povećao prednost gostiju na 0:2. Gostujući igrači stečenu prednost nisu znali čuvati, a domaći igrač Kovačević dvije minute prije kraja prvog poluvremena smanjio je zaostatak Lokosa na 1:2.

Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku domaćina koji je s tri pogotka u potpunosti preokrenuo utakmicu te došao do nova tri boda. Cindrić je u 55. minuti  poravnao rezultat na 2:2, 12 minuta kasnije Čubrić dovodi domaćina u vodstvo (3:2), a konačni rezultat s bijele točke postavlja Fumić koji se istim iskupio za pogrešku iz 13. minute.