PRVA B ŽUPANIJSKA LIGA

Vrbovsko s pet pogodaka napunilo mrežu Snježnika

Nedjelja, 21. listopada 2012. 18:54 Napisao/la  Marijan Tkalčević

Vrbovsko - Snjeznik 5:1 (Dragičević 8', 14', Dragović 36',  Butković 44'-11m,  Mršić 48'/ Hobar 64')

VRBOVSKO – SNJEŽNIK 5:1

Igralište NK Vrbovskog. Gledatelja: 100

Sudac: Cvitković (Rijeka). Pomoćnici: Radulović (Gomirje) Pjevac (Delnice)

Strijelci: 1:0 Dragičević (8'), 2:0 Dragičević (14'), 3:0 Dragović (36'), 4:0 Butković (44'-11m), 5:0 Mršić (48'), 5:1 Hobar (64').

Žuti kartoni: Beljan, Dragović (Vrbovsko), Klepac (Snježnik)

VRBOVSKO: Beljan, Ravlić, Marković (50 E. Mršić), Ž.Dragović, Tadej, Jerant, Butković, Valenčić (56 D.Mršić), Dragičević, Kovačić, K.Dragović (67 Roščić).

SNJEŽNIK: Hrg, Milošević (64 Turić), Klepac, G.Kovač (46 Repić), troha, Kvesić, Kvaternik, Marku, M.Kovač, Janeš, Hobar.

Rezultati
Vrbovsko - Snježnik 5:1, Risnjak - Gomirje 2:3, Goranka - Mrkopalj 2:1, Željezničar - Polet 2:1.

Nogometaši Vrbovskog s pet pogodaka napunili su mrežu Snježnika u 8. kolu Prve B županijske lige, a zanimljiva utakmica razveselila je domaću publiku.

U 8. i 14. minuti Dragičević je prevario gostujuću obranu i postigao dva pogotka solo akcijama, čime dovodi Vrbovsko u rano vodstvo. U 36. minuti Valenčić je proigrao Dragovića, koji smireno šalje loptu u mrežu Hrga.

Minutu prije kraja prvog poluvremena Vjeko Klepac srušio je u šesnaestercu Markovića i sudac Cvitković  dosuđuje najstrožu kaznu. Penal sigurno izvodi Butković  i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 4:0. U 48. minuti Mršić povisuje vodstvo na 5:0, a gosti su uspjeli smanjiti preko Hobara u 64. minuti.