Prva A županijska liga: Lokomotiva i Grbci 2000 podijelili bodove u derbiju kola

Nedjelja, 28. travnja 2013. 21:01 Napisao/la  SC

Prva A: Stari grad - Kozala 1:1, Turbina - Vihor 0:4, Lokomotiva - Grbci 2000 1:1. Prva B: Vrbovsko –  Mrkopalj 4:2, Gomirje – Polet 4:1,  Snježnik – Željezničar 2:2, Risnjak – Goranka 3:1.

Prva A/B županijska liga

STARI GRAD - KOZALA 1:1

Omladinsko igralište. Gledatelja: 100. Sudac: Paolo Jakovašić (Opatija). Pomoćnici: Čomić (Rijeka) i Ružić (Permani).

Strijelci: 1:0 Bičanić (23'-11m), 1:1 Ninčević (28'-11m).

STARI GRAD: Branišelj, Vlahović, Deronjić, Hrkač, Poljak, Bašić, Pejnović, Vrdoljak, Oštrić, Bičanić,  Ahmeti (od 80' Tomac).

KOZALA: Klečina, Mohorić, D. Jugović, Jerčinović, Rukavina, Ninčević (od 59' Đuran), I. Jugović,  Mladenović, Čuljat (od 46' Todorović), Salvatore (od 73' Košpo), Gregović (od 64' Bešić).

Nogometaši Starog grada i Kozale podijeili su bodove u x. kolu Prve A županijske lige. Sve je riješeno u pet minuta dvama jedanestercima. Domaćina je u vodstvo u 23. minuti doveo Bičanić, a bod gostima donio je Ninčević u 28. minuti.

Rezultati 16. kola Prve A županijske lige: Stari grad - Kozala 1:1, Turbina - Vihor 0:4, Lokomotiva - Grbci 2000 1:1.

Rezultati 12. kola Prve B županijske lige: Vrbovsko –  Mrkopalj 4:2, Gomirje – Polet 4:1,  Snježnik – Željezničar 2:2, Risnjak – Goranka 3:1.