Prva A županijska liga: Grbci pogocima Bakovića svladali Stari grad

Subota, 27. listopada 2012. 18:34 Napisao/la  SC

Stari grad - Grbci 2000 0:2 (Baković 13'-11m, 19')

STARI GRAD - GRBCI 2000 0:2

Utakmica 9. kola Prve A županijske lige: Stari grad - Grbci 2000 0:2 (0:2). Omladinsko igralište. Gledatelja: 70. Sudac: Dean Mrkela

(Rijeka).

Strijelci: 0:1 Baković (13'-11m), 0:2 Baković (19').

STARI GRAD: Zubičić, Frelih, Posarić, Hrkač, Deronjić, Poljak, Bašić, Pejnović, Šebalj, Vrdoljak (od 38' Tomac), Bičanić.

GRBCI 2000: Sertić, Žuljević (od 46' Gavranović), Grgurić (od 62' Valtković), Rakić, Ćus, Grković, Matijević, Butorac (od 67' Fićor), Bajraktarević, Rukavina (od 73' Spajić), Baković (od 82'Jovičić).

Nogometaši Grbci 2000 upisali su novu pobjedu svladavši Stari grad, posljednjeplasiranu ekipu Prve A županijske lige 2:0. Sve je bilo riješeno u šest minuta. Baković je realizirao penal za 0:1 u 13. minuti, a isti igrač je u 19. minuti postavio konačnih 0:2.