1. A županijska HNL: Grbci na Omladinskom svladali Lokomotivu u derbiju kola

Subota, 13. listopada 2012. 18:48 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola Prve županijska lige, skupina A: Lokomotiva - Grbci 2000 1:3 (1:2).

LOKOMOTIVA - GRBCI 2000 1:3

Utakmica 7. kola Prve županijska lige, skupina A: Lokomotiva - Grbci 2000 1:3 (1:2). Gledatelja: 100. Sudac: Vladimir Merle (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Klanac (5'), 1:1 Butorac (31'), 1:2 Rakić (35'), 1:3 Gavranović (80').

Žuti kartoni: Ćosić, Fumić, Stojaković

LOKOMOTIVA: Smolčić (od 46' Naglić), Babić, Halilović (od 87' Marinkić), Šolaja, Kamenar (od 60' Čubrić), Bonicioli, Ćosić (od 79' Stojaković), Klanac, Cindrić, Fumič, Vrkić (od 46' Baldo).

GRBCI 2000: Sertić (od     89' Smajić), Ivančević, Grgurić, Ćus, Rakić, Grković, Gavranović (od 90' Dobrović), Matijević, Butorac (od 85' Jovičić), Rukavina (od 72' Vlatković), Baković (od 80' Spajić),

Nogometaši Grbci 2000 pobijedili su Lokomotivu  u derbiju 7. kola Prve A županijske lige, ogledu prvo i drugoplasirane ekipe. Lokomotiva je u ulozi domaćina poveo preko Klanca u 5. minuti. Grbci su uzvratili u 31. minuti preko Butorca, a pet minuta kasnije gosti su vodili zahvaljujući Rastiću. Tri boda za Grbce potvrdio je Gavranović deset minuta prije kraja utakmice.

Grbci su tako pobjegli Lokomotivi na četiri boda prednosti.