1. A ŽUPANIJSKA LIGA

Grbci nadigrali Stari grad s igračem manje

Subota, 08. rujna 2012. 20:43 Napisao/la  SC

Prva A županijska liga: Grbci 2000 - Stari grad 4:0. Vratar Dobrović isključen nakon 30 sekundi

GRBCI 2000 - STARI GRAD 4:0

Utakmica 2. kola Prve A županijske lige: Grbci 2000 - Stari Grad 4:0 (3:0). Omladinsko igralište. Sudac: Aljoša Žauhar (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Fičor (17'), 2:0 Fičor (26'), 3:0 Gavranović (30'), 4:0 Matijević (55').

Žuti kartoni: Bajraktarević, Grgurić (Grbci 2000). Crveni karton: Dobrović (46', zaustavljanje igrača u izglednoj prilici za postizanje pogotka).

GRBCI 2000: Sertić (od 46' Dobrović), Jovičić (od 46' Vlatković), Grgurić, Rakić, Ćus, Ivančević, Fičor (od 50' Smajić), Matijević, Bajraktarević, Gavranović (od 75' Paškvan), Baković (od 80' Spajić).

STARI GRAD: Branišelj, Sušić (od 55' Kovač), Frelih, Deronjić, Hrkač, Posarić, Bašić (od 71' Šebalj), Oštrić, Starčević, Poljak, Mikašinović (od 65' Tomac).

Nogometaši Grbci 2000 pobijedili su Stari grad 4:0 u 2. kolu Prve A županijske lige. Grbci su se lako obračunali s protivnikom iako su drugo poluvrijeme igrali s igračem manje nakon isključenja pričuvnog vratara. Naime, Ivan Dobrović zamijenio je na poluvremenu Stivena Sertića, ali je nakon tridesetak sekundi zaradio isključenje.

Ali, Grbci su već u prvom poluvremenu stekli solidnu prednost, Fičor je dvama pogocima (17', 26') načeo goste, Gavranović je u 30. minuti zaključio priču u prvom poluvremenu. Unatoč isključenju, Matijević je u 55. minuti postavio konačnih 4:0.