PRVA A ŽUPANIJSKA LIGA

Todorović presudio Starom gradu

Nedjelja, 30. rujna 2012. 19:32 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Kozala - Stari grad 1:0, Vihor - Lokomotiva 0:2, Rikard Benčić - Grbci 2000 2:1

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA - SKUPINA A

KOZALA - STARI GRAD 1:0

Omladinsko igralište. Gledatelja: 50

Sudac: Hrvoje Perov (Rijeka)

Strijelac: 1:0 Todorović (79)

Žuti kartoni: Beriša, Knežević, Piskić (Kozala), Branišelj (Stari Grad)

KOZALA: Klečina, Knežević, D. Jugović, Mance, Rukavina, Beriša (45 Gregović), Ninčević (69 Piskić), Čančar (75 Đuran), Todrović (81 Zeko), I. Jugović, Sahiti (90 Vučinović)

STARI GRAD: Branišelj, Frelih (84 Šebalj), Vlahović (37 Sušić), Hrkač, Deronjić, Posarić, Bašić, Oštrić, Starčević, Poljak (59 Bićanić), Vrdoljak (59 Kovač)

Rezultati
Skupina A: Kozala - Stari Grad 1:0, Rikard Benčić - Grbci 2000 2:1, Vihor - Lokomotiva 0:2. Skupina B: Mrkopalj - Vrbovsko 0:0, Polet - Gomirje 2:2. Željezničar – Snježnik 3:0, Goranka – Risnjak 2:2.

Nogometaši Kozale pobijedili su gradskom derbiju minimalno Stari grad. Jedini pogodak dijelo je Todorovića, koji je 11 minuta prije kraja odlučio pobjednika.

VIHOR - LOKOMOTIVA 0:2

SRC Zablaće. Gledatelja: 50

Sudac: Paulo Jakovašić (Opatija )

Strijelci: 0:1 Cindrić (40), 0:2 Cindrić (60)

VIHOR: Grgić, Kosić (61 Kamber), Babić (69 De La Cruz), Baljak, Sokolić (82 Đordić), Štefanić, Bajčić, Tkalec (60 Fabijanić), Grbec, Zrilić, Berisha

LOKOMOTIVA: Naglić, Babić, Halilović, Šolaja, Lussin, Bonicioli, Ćosić (78 Marinkić), Tokić (66 Baldo), Cindrić (73 Čubrić), Fumić (81 Kamenar), Vrkić (59 Kovačević)

RIKARD BENČIĆ - GRBCI 2000 2:1

Sudac: Dražen Petrović (Viškovo)

Strijelci: 1:0 Kinkela (6), 1:1 Rukavina (25), 2:1 Ljubović (50)

Žuti kartoni: Barjaktarević, Baković (Grbci 2000)

RIKARD BENČIĆ: Aleksa, Đudarić, Riza, Kinkela, Šoštarec, Modrić, Radaković, Perić, Ljubović, Brnić, Vidas

GRBCI 2000: Sertić, Vlatković (66 Paškvan), Grgurić, Ćus, Ivančević, Žuljević (56 Vukušić), Gavranović, Matijević, Rukavina, Barjaktarević, Baković

Nogometaši Rikard Benčića pobijedili su su Grbce 2000 u okviru 5. kola Prve A županijske lige. Domaćinu je pobjedu osigurao Ljubović golom u petoj minuti nastavka dvoboja odigranog na Omladinskom igralištu.

Benčićevci su poveli golom Kinkele već u šestoj minuti, da bi gostima izjednačenje donio Rukavina u 25. minuti.

Fotogalerija: Damir Zamaklar